Disco polo świeci triumfy na polskiej scenie muzycznej. Prostym rytmem przyciągają masę słuchaczy, mogą przy tym odpocząć, ale również miło spędzić czas i potańczyć. Jedna z gwiazd szczerze wyznała, co myśli o innej – „Rozbiłaś rodzinę i wdepnęłaś w życie żonatego”.

Disco polo to muzyka dość powszechna i dla każdego. Wszyscy znamy jakieś kawałki, ale nie koniecznie przyznajemy się do jej słuchania. Dla niektórych jest to wstyd i nie chcą się z nią identyfikować. Wpływ mają na to słuchacze, ale również gwiazdy, które wzbudzają kontrowersje. Jedna z nich ostatnio to zrobiła.

Z okazji 100-lecia odzyskania przez nasze państwo niepodległości, dwie artystki Esmeralda i Małgorzata Godlewskie zaśpiewały hymn Polski w swojej aranżacji. Nie trzeba było długo czekać na komentarze i reakcje słuchaczy.

Rozpętała się burza, gdyż wiele osób uważa, że sprofanowały nasz hymn i to jeszcze w najważniejsze święto państwowe. Nie wiadomo czy miała to być parodia, czy zrobiły to całkiem na poważnie. Wiadomo jednak, że nie wyszło im to najlepiej i wiele osób jednoznacznie stwierdza, że tego nie da się nawet słuchać.

Disco polo – gwiazda sprofanowała hymn?

O sprawie wypowiedziała się również Agnieszka Hyży. Dziennikarka otwarcie skrytykowała artystki za profanacje symbolu narodowego. Na Instagramie napisała:

– Był karp i cała reszta…ale to obraża wszystko i wszystkich. Nie wystarczy tego wyśmiać. To trzeba zbojkotować, a potem ukarać.I to surowo! Media pozwoliły na zaistnienie takiemu zjawisku jak Siostry G, teraz się dziwią, że można coś takiego popełnić, jak żenujące odśpiewanie polskiego hymnu ( wciągając w to jeszcze Prezydenta ) w pseudo seksownych pozach i minach… to niech teraz te same media odpowiednio Panie publicznie ustawią, zlikwidują i opiszą‼️? Mam nadzieję, że są w tym kraju ludzie, którzy widzą ten poziom żenady i potrafią powiedzieć …nie kupuje, nie toleruje, trzeba coś takiego tępić! – napisała Agnieszka Hyży.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jolanta Kwaśniewska właściwie o tym nie mówi. Sekrety byłej pierwszej damy

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź. Esmeralda Godlewska odpowiedziała dziennikarce w swoim stylu:

– Wstydem droga Agnieszko jest rozbicie rodziny i wdepnięcie w życie żonatego mężczyzny ze swoimi brudnymi buciorami – napisała Godlewska.

Agnieszka Hyży spodziewała się takiej odpowiedzi ze strony jednej z sióstr:

– Nie mogło być inaczej-Panie postanowiły ZAATAKOWAĆ mnie, używając argumentów brukowych, prywatnych, nieprawdziwych, naruszając dobre imię mojej Rodziny. Widocznie innych brak – napisała dziennikarka.

Wygląda na to, że to początek konfliktu pomiędzy kobietami. Większość stoi po stronie Agnieszki Hyży i zgadzają się, że ta piosenka w ich wykonaniu w ogóle nie powinna powstać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje znany polski polityk
  2. Szymon Majewski nie może się pozbierać. Śmierć najbliższej osoby zmieniła wszystko
  3. Wyciekło zdjęcie młodziutkiej Gessler! Jako małolata wyglądała, że WOW
  4. Znaki zodiaku POLSKICH gwiazd. Z kim dzielisz los?
  5. Polak uratował wyjątkowego zwierzaka i z nim zamieszkał. Historia obiegła już świat

Taśmy, które wywołały polityczne trzęsienie ziemi w Polsce