Gwiazdor disco polo trafił do szpitala. Konieczna była operacja

Gwiazdor disco polo trafił do szpitala. Konieczna była operacja Źródło: YouTube

Fani disco-polo mają powód do zmartwień? Uwielbiany przez wielu gwiazdor i autor wielu niezapomnianych przebojów musiał poddać się operacji. Fani są bardzo zaniepokojeni i dopytują, czy ich ulubieńcowi nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Fani disco polo zamarli, gdy jeden z najpopularniejszych artystów polskiej sceny poinformował o konieczności stawienia się u lekarzy w celu poddania się operacji. Poważny uraz nogi, którego nabawił się lider kapeli, mógł sprawić, że czekałyby go poważne konsekwencje zdrowotne. Historia kontuzji artysty powinna być przestrogą dla wszystkich, którzy zaniedbują drobne urazy.

Miłośnicy disco polo zaniepokojeni. Znany artysta w szpitalu

Muzykiem, który musiał poddać się operacji, był znany z występowania w kapeli Defis Karol Zawrotniak. Lider kultowej kapeli nabawił się w zeszłym roku kontuzji nogi, która, mimo że wyglądała na niegroźną, przyniosła mu wielu problemów.

– Pod koniec minionego roku, grając mecz ligowy, chciałem kopnąć piłkę. Niestety, uderzyłem jednocześnie w ziemię i piłkę. Już idąc do szatni, czułem, że zaczyna boleć mnie kolano, ale z czasem dolegliwości tak się nasiliły, że musiałem pojechać do szpitala – wspominał w wywiadzie lider zespołu.

Pomimo tego, że z początku artysta negował ból kończyny i próbował zaleczyć go maściami i okładami, to w końcu udał się do lekarza i tam usłyszał diagnozę.

- Specjalista postawił diagnozę, że to zwyrodnienie, ale ona do mnie nie przemawiała. Przecież mam dopiero 26 lat. Odwiedziłem kolejnych lekarzy. W końcu uznano, że moja dolegliwość to tzw. gęsia stopka i mam pękniętą horyzontalnie łąkotkę – mówił muzyk.

Na domiar złego, poważna kontuzja przeszkadzała mu w wykonywaniu ukochanego zawodu.

- Mam ograniczone możliwości przemieszczania się na scenie. Nie zaprezentuję publiczności wymyślnej choreografii, ale wszystkie imprezy odbędą się zgodnie z planem - mówił artysta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Potrzebna była interwencja lekarzy

Pomimo usztywnienia kończyny, Zawrotniak musiał poddać się operacji na swojej nodze tak, aby doprowadzić ją do porządku. Zabieg, który trwał kilka godzin, na szczęście zakończył się sukcesem.

Przed liderem zespołu Defis jeszcze długi czas rehabilitacji i dochodzenia do siebie po zeszłorocznej kontuzji. Według doniesień medialnych jednak artysta ma już dochodzić do pełni wprawy i czuć się dobrze. Fani już nie mogą się doczekać, aż mężczyzna dojdzie do pełni sprawności i znów będzie czarował na scenie.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Filip Gurłacz musiał odejść z „M jak Miłość” za karę! Co się stało?
  2. Dziennikarka TVP została zamordowana przez własną córkę. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
  3. Michał Wiśniewski będzie wściekły. Dominika wymyśliła taką zemstę, do jakiej zdolna jest tylko kobieta
  4. Julia Wieniawa szczerze o związku z 15 lat starszym mężczyzną. Baron będzie zły?
  5. Katastrofa smoleńska - nowe fakty. 2019 rok przyniesie rozstrzygnięcie?
  6. Pikantne nagranie ślicznej wokalistki disco polo podbija sieć. Prowokuje ciałem jak nikt

Źródło: disco polo.info

Następny artykuł