Siostra Godlewska pokazała się bez makijażu! "Nie do poznania, ona jest ZA ŁADNA"

Siostra Godlewska pokazała się bez makijażu! "Nie do poznania, ona jest ZA ŁADNA" Źródło: .

Gwiazda disco polo, Małgorzata Godlewska, słynie z mocnego makijażu, który nie tyle podkreśla jej urodę, co zaskakuje intensywnością. Pod grubą warstwą pudru i cieni do powiek ciężko dostrzec prawdziwe rysy kobiety. Okazało się, że naturalna uroda piosenkarki jest zaskakująca. Zdjęcie wokalistki bez makijażu opublikowała jej siostra, Esmeralda.

Disco polo prawdopodobnie nie byłoby takie samo, gdyby nie wkład sióstr Godlewskich do tego gatunku. Słynne rodzeństwo wzbudza wielkie emocje nie tylko swoimi popisami wokalnymi, ale też wyzywającym wyglądem. Skąpe stroje i bardzo mocne makijaże wywołują zazwyczaj sporo negatywnych komentarzy wśród internautów. Tym razem fani zaniemówili - Esmeralda postanowiła pokazać zdjęcie swojej siostry w naturalnej odsłonie.

Gwiazda disco polo zadziwia swoją urodą. Esmeralda opublikowała zdjęcie siostry bez makijażu

Siostry Godlewskie na co dzień pokazują się w stylizacjach, które wiele osób uważa za przesadzone. Wyraziste szminki, duża ilość podkładu, sztuczne rzęsy, czarny cień do powiek i sporo różu na policzkach to nieodłączny element ich stylizacji.

Gwiazda disco polo, Esmeralda postanowiła udostępnić zdjęcie swojej siostry Małgorzaty, na którym dla odmiany wygląda bardzo naturalnie. Na fotografii kobieta już leży gotowa do snu, z zamkniętymi oczami. Widać, że ma zrobiony makijaż permanentny brwi i rzęsy, ale poza tym nie ma na sobie żadnych innych elementów poprawiających urodę.

Piosenkarka disco polo pokazała, że jej siostra ma bardzo subtelne, dziewczęce rysy twarzy i gładką cerę. Z taką twarzą spokojnie mogłaby odpuścić sobie nakładanie tak mocnego makijażu - wyraźnie zaznaczone brwi i długie rzęsy z pewnością wystarczająco podkreślają jej urodę.

Internauci są zachwyceni. Komplementują Godlewską jak nigdy wcześniej

Internauci znani są ze swojego krytycznego podejścia, zwłaszcza do urody sióstr Godlewskich i innych krzykliwych gwiazd. Szczególny brak życzliwości wykazują, gdy celebrytki pokazują się bez makijażu. Wtedy od razu wytykają im liczne wady czy niedoskonałości i chwalą się swoją spostrzegawczością zauważając, że kobieta wygląda inaczej niż w pełnym make-upie. Tym razem było inaczej, a zdjęcie w naturalnej odsłonie zyskało więcej pozytywnych komentarzy, niż odważne stylizacje.

- Kobieta do nie poznania, ona jest po prostu za ładna - zachwyca się fan.

- Nawet nie wiedziałem, że taka z Ciebie laska - napisał inny.

- To przykład na to, że czasem makijaż może oszpecić. Taka jesteś piękna - dodał kolejny.

- I tak masz zrobione brwi i rzęsy, to po co jeszcze dokładasz? Umiar jest najważniejszy. Tak jest o wiele lepiej - oceniła fanka.

- Jaką ty masz śliczną buzię! Wyglądasz 10 lat młodziej - komplementuje kolejna.

- Jaka ładna cera. Kobieto, przestań ją ukrywać pod toną tapety - zachęca inna.

Być może wykonawczyni disco polo posłucha internautów i od teraz częściej będzie można zobaczyć ją jedynie w makijażu permanentnym. Z pewnością zyskałaby o wiele więcej adoratorów, gdyby zdecydowała się na taki krok.

Zdjęcie Małgorzaty, opublikowane przez Esmeraldę, zadziwiło internautów. Od pewnego czasu popularne siostry były w ostrym konflikcie. Tym zdjęciem Godlewskie poinformowały, że już się pogodziły. Podpis pod zdjęciem nie pozostawia wątpliwości: "Siostry Godlewskie wracają!"

disco polo

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Żona Michała Wiśniewskiego PORONIŁA! „Nie ma większego bólu”
  2. Elżbieta Zapendowska z partnerem! Jest od niej 20 LAT MŁODSZY! „Nie trzymam go na siłę”
  3. Byłe kobiety syna Martyniuka przerywają milczenie. Zgroza
  4. Kim jest matka Agnieszki Chylińskiej? Totalnie inna postać niż córka
  5. Polskie media to przemilczały. Nie żyje legendarny muzyk

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News