Godlewska właśnie poraziła wszystkich. Wybuchło wielkie zamieszanie

Godlewska właśnie poraziła wszystkich. Wybuchło wielkie zamieszanie Źródło: fot. instagram.com/Esmeralda Godlewska

Disco polo przechodzi w tym momencie prawdziwe odrodzenie, a co za tym idzie powstają coraz to nowe zespoły, które odnoszą nie mały sukces. Jednak teraz branże czeka prawdziwy powrót bardzo kontrowersyjnych gwiazd.

Disco polo jeszcze nigdy nie miało się tak dobrze. Coraz to większe grono wielbicieli tego gatunku muzycznego pojawia się niczym grzyby po deszczu, a na koncertach czołowych zespołów zawsze są prawdziwe tłumy. Jednak siostry Godlewskie już tak dobrym podejściem do swojej twórczości nie mogą się pochwalić. Co prawda gwiazdy koncertowały, ale wiele osób się zastanawiało, kto w ogóle chodzi na ich występy. Teraz Esmeralda zamieściła na swoim Instagramie post, który zaskoczył wszystkich.

Gwiazdy disco polo powracają

O kłótni sióstr Godlewskich zrobiło się bardzo głośno pod koniec poprzedniego roku. Wszystko zaczęło się od ich sprzeczki w samolocie, który leciał z Warszawy do Amsterdamu. Zaczęło się od słownej przepychanki, która następnie przerodziła się w prawdziwą szarpaninę.

Doszło nawet do tego, że pilot musiał zawrócić samolot, a same Godlewskie opuściły maszynę w asyście policji oraz straży. Od tego momentu ich siostrzana relacja zaczęła się walić, a w mediach społecznościowych siostry nawzajem obrzucały się wyzwiskami. Ogłosiły również, że to koniec ich kariery jako zespół, który miał przestać istnieć.

Nie da się ukryć, że wiele osób taka wiadomość niezbyt zasmuciła, ponieważ nagrania opublikowane przez Godlewskie zbierają bardzo krytyczne oceny oraz komentarze od internautów. Jednak siostry zawsze wychodziły z założenia, że nie ważne co się będzie działo, to one i tak będą dążyć do spełnienia swoich marzeń.

Teraz Esmeralda na swoim profilu instagramowym opublikowała bardzo wymowne zdjęcie, którego opis nie pozostawia nawet cienia wątpliwości. Siostry się pogodziły i zamierzają powrócić na scenę muzyczną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Taka prawdziwa, taka spokojna, pogrążona w marzeniach, w snach... Gdy zasypia i przestaje myśleć o całym otaczającym ją świecie. Nikt nie zna jej tak jak ja... kocham mocno. Siostry Godlewskie wracają!  - pisze Esmeralda.

Według wielu osób było to od początku zamierzone, a same siostry pokłóciły się tylko po to, aby znowu zrobiło się o nich głośno. Czyżby Godlewskie z okazji swojego powrotu szykowały dla nas swój kolejny przebój?

  1. Elżbieta Zapendowska z partnerem! Jest od niej 20 LAT MŁODSZY! „Nie trzymam go na siłę”
  2. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  3. Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda
  4. Aktor M jak Miłość przeszedł życiową rewolucję. "Trochę się tego bałem"
  5. Krzysiek opublikował zdjęcie z byłą żoną. Jest słynnym prezenterem Polsatu

 

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł