Godlewska zapozowała z "najpiękniejszym Polakiem". Turlamy się ze śmiechu

Godlewska zapozowała z "najpiękniejszym Polakiem". Turlamy się ze śmiechu Źródło: youtube.com/PUDELEK

Disco polo, które coraz bardziej zyskuje na popularności, niewątpliwie dało okazję wypromować się siostrom Godlewskim. Korzystają z tego w dalszym ciągu, a jedna z nich zapowiedziała dalszy rozwój, dodatkowo pozując z "najpiękniejszym Polakiem".

Disco polo to kierunek, w którym będzie w dalszym ciągu szła Esmeralda Godlewska? Można tylko gdybać, ale jest to bardzo możliwe. Nie wiadomo, co planuje jedna z sióstr, wiadomo, że będzie mieć w tym wspólnika. Pokazała ich wspólne zdjęcie - komentarze pozostawiamy Wam.

Disco polo idealnym przepisem na karierę?

Pomysł dobry, ale wykonanie złe - tak można pokrótce skomentować karierę sióstr Godlewskich. Esmeralda w dalszym ciągu próbuje się wybić, tym razem przy pomocy swojego bliskiego kolegi, o czym mogły świadczyć ich pocałunki na Instastory. Michał Przybyłowicz, nazywany polskim Kenem, stał się nowym partnerem w zbrodni.

Esmeralda już podzieliła się wspólnym zdjęciem. Widać na nim oczywiście kobietę w całej okazałości i jej przyjaciela, dającego jej całusa. Zdjęcie ukazuje jego profil, ale już można wysnuć wnioski, że jest fanem operacji plastycznych i wypełniaczy jak celebrytka, na co wskazują powiększone usta i widoczne wypełniacze na twarzy.

Przy okazji Godlewska zareklamowała swoją koleżankę, dzięki której pozbyła się zmarszczek i bruzd z twarzy. Trzeba przyznać, że bardzo pomysłowe "lokowanie produktu".

Esmeralda nie zdradziła, czym zajmie się wraz ze swoim "partnerem". Możliwe, że nadal będzie produkować kolejne głośne "przeboje", a męski pierwiastek, który ma zastąpić jej siostrę, Małgorzatę, spowoduje wzrost wyświetleń i przyciągnie już nie mężczyzn, ale również panie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Druga opcja jest taka, że otworzą oni kanał, który będzie obracał się wokół tematyki medycyny estetycznej, którą ta dwójka dobrze już zna. Fakt faktem, na pewno na ich nowym, wspólnym profilu będziemy mogli być uraczani kolejnymi "dzióbkowymi" fotkami, selfikami, zdjęciami z nagrań czy profesjonalnych sesji. Nie możemy się już doczekać.

Fot. instagram.com/esmeralda_godlewska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News