Zdjęcie gwiazdy disco polo wywołało burzę. Szybko zostało usunięte

Zdjęcie gwiazdy disco polo wywołało burzę. Szybko zostało usunięte

Disco polo to branża, która nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Najpopularniejsi artyści raz po raz wywołują potężne skandale, które odbijają się szerokim echem w ogólnopolskich mediach. Tak też stało się tym razem. Zdjęcie jednej z czołowych gwiazd wywołało potężną burzę, przez którą musiało zostać szybko usunięte. 

Disco polo przez bardzo długi czas było muzyką, do której słuchania przyznawało się niewielu. Kojarzyło się ją głównie z weselami oraz wiejskimi zabawami w remizach, ale w ostatnim czasie wszystko się zmieniło. Największe gwiazdy zapraszane są na najważniejsze imprezy w kraju, a bilety na koncerty sprzedają się zaledwie w ciągu kilku minut. Branża ta słynie również z niesamowitych skandali, które co chwilę wywołują najbardziej rozpoznawalni artyści. Teraz po raz kolejny wokół zdjęcia na Instagramie jednej z gwiazd disco polo rozpętała się prawdziwa burza. Sprawa była na tyle kontrowersyjna, że fotografia została usunięta z sieci. W internecie jednak nic nie ginie.

Kontrowersyjne zdjęcie gwiazdy disco polo

Siostry Godlewskie całą swoją karierę opierają na kontrowersjach, skandalach i odważnych zdjęciach, które zamieszczają na portalach społecznościowych. Choć cieszą się znaczną rozpoznawalnością, ciężko powiedzieć, by miały licznych fanów. Pod ich wpisami często padają nieprzyjemne słowa, ostatnie zdjęcie Esmeraldy Godlewskiej jednak przelało czarę goryczy. "Kochajmy się tacy, jacy jesteśmy" - głosił opis fotografii, na której zobaczyć mogliśmy jedynie damską sylwetkę w koronkowej bieliźnie. Całość niestety sprawiała wrażenie wyjątkowo nienaturalnej i ciężko było uwierzyć, że przy obróbce kogoś nie poniosło z wykorzystaniem Photoshopa. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Reakcja internautów nie pozostawia wątpliwości

Pod wpisem pojawiła się gigantyczna ilość hejtu. Setki internautów zarzucały artystce disco polo kłamstwo, manipulacje oraz potworną hipokryzję. Wszyscy byli przekonani, że fotografia była przerabiana w programie graficznym, a osoba za to odpowiedzialna, nawet nie starała się tego przesadnie zatuszować. Esmeralda Godlewska z pewnością przyzwyczajona jest do pojawiającego się pod każdym jej wpisem hejtu, ta sytuacja jednak zdecydowanie ją przerosła. Gwiazda najwidoczniej nie spodziewała się aż tak ostrej reakcji internautów oraz bezpośredniego wyśmiewania jej kolejnej wpadki. Ostatecznie postanowiła usunąć zdjęcie, w internecie jednak nic nie ginie i "naturalną" sylwetkę podziwiać możecie poniżej. disco polo pikio.pl Fot. Instagram/esmeralda_godlewska ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. W tych państwach kobietom żyje się NAJLEPIEJ. Jest wśród nich Polska?
  2. Kim jest żona "Ojca Mateusza"? Rozpłyniecie się z nadmiaru SŁODKOŚCI
  3. Media to przemilczały! Prezes TVP wylądował w szpitalu
  4. Porwali i zgwałcili 12-latka. Setki osób przyglądały się publicznej egzekucji
  5. Katolicy w Biedronce mogą przeżyć szok. Gdy to zobaczą, oczy im wyjdą na wierzch
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Popularne
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News