martyniuk ttbz
screen Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Bartłomiej Chudy - 18 Stycznia 2019

Fani Martyniuka nie mogą w to uwierzyć! W disco polo nic lepszego już nie zobaczycie

W disco polo widzieliśmy już wiele. Hity, które śpiewają i do których tańczą miliony Polaków wykreowały wokalistów na gwiazdy wysokiej rangi. Ale to jedna strona medalu. Fani Zenka Martyniuka mogą przetrzeć oczy ze zdumienia z innego powodu. Wystarczy wsłuchać się w adaptację słynnej piosenki "Przez twe oczy zielone", na potrzeby jednego z show. Fani oglądający wykonanie są zachwyceni.

Disco polo wzbudza ogromne emocje. Żywo mogliśmy się o tym przekonać na ostatnim Sylwestrze w Zakopanem. Na scenie występował Zenek Martyniuk, zwany przez wielu królem disco polo.

Hit disco polo jako znakomita... adaptacja na potrzeby show

Fenomen jego utworów, na czele z "Przez twe oczy zielone" stał się przedmiotem niejednej wnikliwej analizy. Lider "Akcentu" znakomicie wyczuł nastroje Polaków. Jego hity można przyrównywać jedynie do słynnego "Ona tańczy dla mnie", czyli jednorazowego wystrzału grupy "Weekend". Choć nie brakuje krytyków tego gatunku, to tysiące Polaków bawią się na imprezach w rytm kawałków Zenka Martyniuka. Fani disco polo nie widzieli jednak wszystkiego. Fani Zenka Martyniuka ślą ostatnio wyrazy uznania dla Kasi Popowskiej. Uczestniczka show "Twoja twarz brzmi znajomo" wykonywała kilka miesięcy temu adaptację utworu Zenka. Zgodnie z dewizą show, specjaliści od stylizacji ucharakteryzowali ją jak na Zenka przystało. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Uczestniczka wyczuła klimat "oczu zielonych", ale i prawdziwej estrady. Jurorzy byli zachwyceni adaptacją - zarówno samym śpiewem jak i improwizacją artystyczną. Za występ przyznali 41 punktów, co dało uczestniczce 2 miejsce w tamtym odcinku. Film z występu Popowskiej na deskach "TTBZ" będzie miał wkrótce dwa lata. Do dziś doczekał się już ponad 1,5 miliona wyświetleń. Występ Kasi Popowskiej przebijają jedynie takie odtwórcze arcydzieła jak "Sen o Warszawie" Filipa Lato czy "Lubię wracać tam, gdzie byłem" Mateusza Ziółko.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:
Kraśko i RusinDDTVN zupełnie się ośmiesza? Kompromitujące wpadki oburzyły widzówCzytaj dalej
- Nie chce mi się wierzyć! Ona najbardziej się upodobniła do oryginału! Te ruchy, głos i charakteryzacja. Super! - napisał jeden z internautów pod filmikiem w serwisie Youtube. Kasia Popowska wykonywała utwór Zenka Martyniuka w 7. edycji programu. "Przez twe oczy zielone" były nagradzane na festiwalu w Ostródzie przez 3 lata z rzędu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Krystyna Loska wygląda ZJAWISKOWO mimo podeszłego wieku. Zdębiejecie z wrażenia jak ją zobaczycie
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  3. Koszmarny wypadek, połamane kości. Piekło gwiazdora disco polo się skończyło, wraca
  4. Tragedia, makabra, rozpacz. Syn króla disco polo zmiażdżony, kolejna gigantyczna afera rozrywa kraj
 
Zenek Martyniuk żyje na bogato. Niebywały majątek króla disco poloZenek Martyniuk żyje na bogato. Niebywały majątek króla disco poloCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News