Gwiazda disco polo usłyszała zarzuty! Grożą jej aż dwa lata więzienia

Gwiazda disco polo usłyszała zarzuty! Grożą jej aż dwa lata więzienia

Disco polo od lat pozostaje jednym z najbardziej popularnych gatunków muzycznych wśród polskiej widowni. Fani byli więc zadziwieni, kiedy dowiedzieli się o wypadku, który spowodowała popularna w sieci celebrytka powiązana z branżą. Według najnowszych medialnych doniesień samozwańcza gwiazda usłyszała właśnie poważne zarzuty.

Monika G., znana w internecie pod imieniem Esmeralda, zdobyła wraz z siostrą dużą popularność dzięki wspólnym wykonaniom świątecznych piosenek, które udostępniły na jednym z portali społecznościowych. Później celebrytki nagrały razem kilka utworów w rytmach disco polo oraz podjęły współpracę z 4fun Dance.

Gwiazda disco polo usłyszała zarzuty

Polskimi widzami wstrząsnęły informacje z lipca tego roku, według których G. miała wjechać swoim samochodem w budynek na warszawskiej Pradze. Media sugerowały, że była wtedy pod wpływem alkoholu, czego przez długi czas jednak nie potwierdzano. Jak się ostatecznie okazało, gwiazda disco polo usłyszała właśnie oficjalne zarzuty. Grożą jej aż dwa lata więzienia, jednak na wyrok będzie trzeba zapewne jeszcze długo poczekać. - Podejrzana usłyszała w piątek zarzut z artykułu 178a Kodeksu karnego, który dotyczy prowadzenia pojazdu mechanicznego pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. (...) Miała 1,5 promila alkoholu we krwi - ujawnił w rozmowie z Radiem Zet Marcin Saduś, pełniący funkcję
 rzecznika warszawskiej prokuratury.

Jak doszło do wypadku z udziałem Esmeraldy G.?

Kontrowersyjne doniesienia skomentował także prawnik, który reprezentuje w tej sprawie jedną z sióstr G. Zaznaczył, że przyznała się już do winy. Jednocześnie wytłumaczył także, iż jego klientka nie była pod wpływem alkoholu w czasie wypadku, podczas którego na szczęście żadnemu ze świadków nic się nie stało. - Podejrzana w szpitalu brała leki, te powodowały, że we krwi pojawiły się substancje podobne do środków odurzających. Jednak w opinii biegłego, te, pod wpływem których była podejrzana, nie były spożywane w celach leczniczych - wyjaśnił stanowczo pełnomocnik celebrytki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Sprawę bardzo szybko zaczęli już komentować internauci. W znaczniej większości wypowiadali się niezwykle krytycznie na temat wokalistki. "Zero odpowiedzialności! No ale czego się więcej spodziewać..."; "Przecież za to powinna iść do więzienia! (...) Wstyd mi za takie kobiety"; "I bardzo dobrze! Nie powinno być dla celebrytów taryf ulgowych. Niech każdy bierze odpowiedzialność za swoje czyny! Jak jej tak źle, niech korzysta z pomocy psychologa czy psychiatry" - to tylko niektóre z komentarzy dotyczących G., które pojawiły się na jednym z portali plotkarskich.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fanki Przyjaciółek są przerażone! Uwielbiana bohaterka straci ciążę?!
  2. To ją zabija! Gwiazda Polsatu odmawia pomocy, fani są przerażeni
  3. Kolejne fakty z wesela syna Zenka Martyniuka wychodzą na jaw! Będziecie mocno zaskoczeni
  4. Gwiazda TVN pod ostrzałem. Zostawiła malutkie dziecko i wyjechała na Bali!
Następny artykuł