Jest niekwestionowanym gwiazdorem muzyki disco polo. Niestety, jego aktualna sytuacja nie jest najlepsza. Kiedyś miał wszystko, teraz mówi wprost: „Nie będę miał za co żyć”.

Współtworzył pierwszy w historii Polski zespół disco polo. Jego hity śpiewali wszyscy, a w latach największej świetności nie mógł narzekać na swój poziom życia. Niestety, teraz nie jest już tak różowo.

Gwiazdor disco polo jest zrozpaczony

Lider zespołu Bayerfull, Sławomir Świerzyński w rozmowie z „Super Expressem” pożalił się na ZUS. Okazuje się, że artysta przechodząc na emeryturę, nie ma najlepszych perspektyw na przyszłość. „Nie będę miał za co żyć”.

Świerzyński będzie mógł liczyć na jedynie… 386 zł miesięcznie! Trudno sobie wyobrazić spokojną starość z tak niską emeryturą. Biorąc pod uwagę, że w późniejszych latach ludzkiego życia często zdarzają się choroby – to faktycznie ciężko przetrwać za taką kwotę.

– Dostałem pisemko, w którym ZUS po 37 latach płacenia wymaganych stawek gwarantuje mi 386 zł emerytury. Nie mogłem w to uwierzyć. Moja żona się śmiała, że nawet łódki nie zatankuję za te pieniądze, nie mówiąc już o samochodzie. Według ustawy, jeśli nie osiągam 700 złotych, to i tak je dostanę, co nie zmienia faktu, że państwo robi sobie z nas żarty – skarżył się Świerzyński w rozmowie z „Super Expressem”.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koszmar w Mam Talent! Podczas występu upuścił żonę w płomienie (VIDEO)
  2. Doda podupada na zdrowiu. Nie jest już dawną sobą
  3. Fani przerażeni wyglądem Gessler! „Nie może ruszać twarzą”
  4. Skazany polski muzyk przerywa milczenie! „Zniszczyli mnie dla 500 plus”
  5. W ostatniej chwili uratowali kilkadziesiąt psów! Tragiczna akcja w Polsce

10 gwiazd, które z seksem czekały do ślubu [ZDJĘCIA]


Wszyscy byli ZDUMIENI, gdy te gwiazdy wyszły z szafy...

Źródło: gwiazdy.wp.pl