Będzie się działo! Fani disco polo w ekstazie

Będzie się działo! Fani disco polo w ekstazie

Disco polo ponownie wraca w łask szerszej publiczności. Do tej pory większość osób naśmiewała się z tego gatunku muzycznego. Jednak teraz fanów tego typu muzyki cały czas przybywa, a wielu z nich wpadło w prawdziwą euforię z powodu jednego zdjęcia.

Disco polo w naszym kraju zyskuje coraz większą popularność, a przodujący przedstawiciele tego gatunku koncertują również za granicą. Na takiej trasie koncertowej jest teraz właśnie król disco polo, czyli Zenek Martyniuk oraz lider zespołu Boys Marcin Miller. Muzycy ze względu na natłok pracy nie mają zbytnio czasu na wspólne spędzanie czasu, jednak mimo to znaleźli chwilę na zrobienie sobie zdjęcia, które wywołało niemałe emocje w całym polskim Internecie.

Disco polo: historyczny duet

Już po chwili od publikacji tego zdjęcia w Internecie pojawiły się spekulacje dotyczące wspólnego projektu Martyniuka i Millera, który mógłby okazać się historycznym duetem w polskiej muzyce. Nie ulega wątpliwości, że fani obu muzyków byliby wprost wniebowzięci, widząc ich we wspólnym kawałku. Dodatkowo patrząc na to, jak bardzo disco polo zyskało na popularności, taki utwór bez wątpienia okazałby się prawdziwym hitem. Wszystko dlatego, że obaj doskonale zdają sobie sprawę z tego, czego oczekują fani od ich twórczości. Bardzo możliwe, że muzycy, widząc to, co dzieje się w mediach społecznościowych i portalach skupionych wokół tego gatunku muzycznego, faktycznie zdecydują się na stworzenie wspólnego kawałka. W ten sposób ich kariera muzyczna może wejść na zupełnie inny poziom. Zarówno Miller, jak i Martyniuk nie mogą przejść obojętnie obok takiej szansy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jednak problemem może okazać się dopasowanie grafików muzyków, ponieważ obaj mają przed sobą bardzo pracowity okres. Oczywiście po zakończeniu wspólnej trasy koncertowej po USA. Jednak teraz też bez wątpienia nie będą mieli na to czasu, chociaż mogą zacząć powstawać pierwsze koncepcje przyszłej współpracy, której owoce możemy ujrzeć w niedalekiej przyszłości. Nie możemy zapominać, że przed Martyniukiem jeszcze dużo pracy, także poza sceną muzyczną, ponieważ muzyk spróbuje swoich sił również w aktorstwie. Wszystko jednak wskazuje, że nagranie wspólnego utworu lub może całej płyty mogłoby okazać się ich najlepszą decyzją w całej karierze.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Niewiarygodne! Znak zodiaku powie Ci jakiego psa potrzebujesz
  2. Ile zarabia Agnieszka Radwańska? Zarobki zwalają z nóg
  3. Agnieszka Chylińska Instagram: Niepokojące zdjęcia na profilu gwiazdy
  4. Kogel-Mogel i król disco polo? Producenci wyjęli największego asa z rękawa!
  5. Co tam się stało! Widzowie Polsatu nie dowierzali, zapamiętają to na długo
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News