Dramat uwielbianego gwiazdora disco polo. Jego dom doszczętnie spłonął, na ratunek było już za późno

Dramat uwielbianego gwiazdora disco polo. Jego dom doszczętnie spłonął, na ratunek było już za późno Źródło: materiały prasowe

Disco polo dla jednego z muzyków było szansą na zrobienie wielkiej kariery. Mężczyzna nie zmarnował swojej szansy i zyskał ogromną sławę. Dziś jednak dowiedzieliśmy się o jego wielkim dramacie. Jego dom doszczętnie spłonął.

Disco polo należy do najbardziej lubianych gatunków muzycznych w naszym kraju. Miliony ludzi bawią się przy skocznych utworach autorstwa polskich muzyków na różnych imprezach, w związku z czym nie jest niczym dziwnym, że sami wokaliści stali się wyjątkowo rozpoznawalni. Jednego z największych gwiazdorów w ostatnich dniach spotkał ogromny dramat, który sprawił, że całe jego życie uległo drastycznej zmianie.

Chodzi o wokalistę zespołu Suski, który musi teraz radzić sobie ze skutkami tragicznego pożaru. Ogień pochłonął cały jego dom, w związku z czym mężczyzna pozostał bez dachu nad głową. Nieszczęśliwym wydarzeniem przejęły się osoby z całej branży, a także fani, którzy deklarują swoją pomoc. Wiele wskazuje na to, że tym razem pomoc przyjaciół gwiazdy disco polo okaże się bezcenna.

Gwiazdor disco polo stracił dom w pożarze

Tragiczne wydarzenie miało miejsce wczoraj w godzinach wieczornych. Dowiedzieliśmy się, że spłonął cały dobytek znanego wokalisty, Kamila Suskiego, który od dłuższego czasu działa w zespole Suski. Jego dom mieścił się w miejscowości Przybówka. Straż pożarna pojawiła się na miejscu, jednak było zbyt późno, by uratować sytuację. Pojawiły się pierwsze wiadomości wyjaśniające przyczyny dramatu.

Okazało się, że cała sytuacja spowodowana była nieszczelnym piecykiem w jednym z pokoi. Straż pożarna wyruszyła na miejsce, gdy tylko dostała informację o zapaleniu się domu, jednak było już za późno. Na miejscu pojawiło się aż sześć zastępów straży, jednak nie pomogło to w uratowaniu miejsca zamieszkania celebryty. Na szczęście w pożarze nie ucierpiał żaden człowiek, jednak dla samego wokalisty straty i tak są ogromne.

Wokalista zespołu Suski ma wielki problem

Dom absolutnie nie nadaje się do ponownego zamieszkania, w związku z tym mężczyzna zostanie zmuszony do zmiany miejsca zamieszkania. Na szczęście nieoceniona okazała się pomoc znajomych z branży, którzy postanowili zrobić wszystko, by pomóc znajomemu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zbiórkę rozpoczął kolega Suskiego z branży, Rompey, który zadeklarował swoją pomoc i poprosił o to innych internautów. Wiele wskazuje na to, że już niebawem znany autor piosenek disco polo uzyska pomoc, której tak bardzo obecnie potrzebuje.

  1. Martyna Wojciechowska przeszła PIEKŁO! Była molestowana przez znanego lekarza. Wyznanie gwiazdy doprowadzi was do płaczu
  2. Kim jest żona Tomasza Sekielskiego? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie czym się zajmuje
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

źródło: disco-polo.info

Następny artykuł