Będąc w początkowej fazie ciąży poszła się bić?! Szokujące informacje o Godlewskiej

Będąc w początkowej fazie ciąży poszła się bić?! Szokujące informacje o Godlewskiej Źródło: Instagram/Esmeralda Godlewska

Gwiazda disco polo nie przestaje zaskakiwać. Parę dni temu na oficjalnym profilu Esmeraldy Godlewskiej pojawił się intrygujący wpis. Wiele wskazywało na to, że celebrytka jest w ciąży. Internauci nie mogli uwierzyć w te doniesienia, jednak w mediach nie milkną spekulacje na ten temat.

Gwiazda disco polo Esmeralda Godlewska nie daje o sobie zapomnieć. Celebrytka tylko na chwilę zniknęła z życia publicznego po tym, jak przegrała swój debiutancki pojedynek z Martą Linkiewicz podczas gali FAME MMA. Przez pewien czas media nie podawały nowych informacji na temat kontrowersyjnej celebrytki. Okazało się jednak, że jest to cisza przed burzą.

Kilka dni temu Esmeralda Godlewska zamieściła na swoim oficjalnym profilu na Instagramie bardzo intrygujące zdjęcie. Była to fotografia ciążowego brzucha. Natychmiast ruszyła fala spekulacji. Niektórzy internauci zaczęli gratulować gwieździe disco polo, a inni zaczęli pisać niewybredne komentarze. Wiele osób wątpiło w prawdziwość tych doniesień. Przecież celebrytka jeszcze przed chwilą walczyła z Martą Linkiewicz i nie było żadnych oznak, że może być w ciąży.

Gwiazda disco polo jest w ciąży? Przed chwilą biła się z Linkiewicz

Doniesienia o ciąży Esmeraldy Godlewskiej wywołały ogromne emocje w sieci. Sytuacja wydała się jeszcze bardziej tajemnicza po tym, jak gwiazda disco polo usunęła wymowne zdjęcia ze swojego profilu. Nie oznaczało to jednak końca medialnych spekulacji. Internauci zaczęli zadawać pytania. Przecież kontrowersyjna celebrytka musiałaby w tym samym czasie przygotowywać się do występu na gali FAME MMA i planować powiększenie rodziny.

Intensywne treningi przed pojedynkiem mogły nie być korzystne dla zdrowia wokalistki disco polo. Wiele osób podejrzewa, że zamieszanie zostało wywołane celowo, ponieważ Esmeralda Godlewska chciała zwrócić na siebie uwagę mediów i ponownie znaleźć się w centrum uwagi. Wiele wskazuje na to, że osiągnęła zamierzony efekt. Na tym jednak się nie skończyło. Celebrytka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie swojego syna i opatrzyła je niezwykle wymownym podpisem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"Niebawem dowiecie się o kolejnym wspaniałym dziele Boga w moim życiu": Godlewska nie przestaje zaskakiwać

Wygląda na to, że to nie koniec rewelacji z udziałem Esmeraldy Godlewskiej. Pod najnowszym zdjęciem na Instagramie celebrytka umieściła kolejny intrygujący tekst:

- Niebawem dowiecie się o kolejnym wspaniałym dziele Boga w moim życiu. Nie jest łatwo być samotną mamą (...) Jednak, zdarza się czasem tak, że Bóg ma dla nas inny plan niż nasze wizje przyszłości, często łączy ludzi w pary aby powstał OWY CUD i na tym etapie kończą się nasze drogi - czytamy w tajemniczym wpisie Esmeraldy Godlewskiej.

Jej słowa, w zestawieniu z ostatnio zamieszczanymi zdjęciami ciążowego brzucha, brzmią dość dwuznacznie. Nie wiadomo, co dokładnie chce przekazać swoim obserwatorom kontrowersyjna gwiazda disco polo. Być może jedynie szuka rozgłosu, a może faktycznie spodziewa się dziecka. Czas zweryfikuje wszystkie spekulacje.

Zdjęcie syna, które gwiazda disco polo opublikowała na swoim oficjalnym profilu na Instagramie:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy SEKRET Doroty Wellman ujawniony! Gwiazda trzymała to w tajemnicy przez kilkadziesiąt lat, teraz WSZYSTKO się wydało
  2. W tej legendarnej polskiej aktorce kochały się MILIONY. Nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz wróciła i wszystkim opadła szczęka. Jest PIĘKNA!
  3. Gdy wyszła na scenę, wszyscy zaniemówili. Poznaliśmy sobowtóra Agnieszki Chylińskiej
  4. Co za konstrukcję na głowie miała Pavlović! Fryzura jurorki zaskoczyła widzów TzG
  5. Gwieździe TVN rośnie brzuch. Jest w ciąży i twierdzi, że tak wygląda prawdziwa kobieta
  6. Tragiczna kolacja w Wielkopolsce. Mężczyzna zmarł w toalecie tuż po posiłku

źródło: Pudelek

Następny artykuł