Pobiła na ringu gwiazdę disco polo. Jeszcze kilka lat temu była skromną dziewczyną (Zdjęcia)

Pobiła na ringu gwiazdę disco polo. Jeszcze kilka lat temu była skromną dziewczyną (Zdjęcia) Źródło: Polsat

Fani disco polo wstrzymali oddech, gdy okazało się, że dwie, znane w mediach społecznościowych kobiety, związane z tym środowiskiem staną naprzeciw siebie w walce. Teraz, po jej zakończeniu fani MMA postanowili dowiedzieć się, kim jest pogromczyni Esmeraldy Godlewskiej.

Disco polo stało się tym rodzajem muzyki, w którymi najlepiej odnajdywała się Esmeralda Godlewska. Razem z siostrą w bardzo krótkim czasie zdobyła zdumiewającą popularność w sieci. I pomimo tego, że poziom występów i zdolności wokalne stały się bardzo mocno komentowane w mediach, faktem jest, że siostry zyskały bardzo dużą popularność. 

Wielkim echem w Internecie odbił się konflikt, w jaki Esmeralda Godlewska popadła z Martą Linkiewicz, która już wtedy była nieco znana w mediach społecznościowych, a przynajmniej wśród grup miłujących się w skandalach, głównie seksualnych. Ich walka podczas gali Fame MMA była oglądana przez dziesiątki tysięcy widzów, a nokaut, jakim Linkiewicz pokonała Godlewską sprawił, że wiele osób zaczęło zadawać sobie pytanie, kim jest ta dziewczyna. Odpowiedź bardzo łatwo znaleźć w Internecie.

Pobiła samozwańczą gwiazdę disco polo. Stała się samozwańczą celebrytką

Wiadomo, że Marta Linkiewicz pochodzi z miejscowości pod Warszawą. Przez większość swojego niespełna dwudziestoletniego życia była zwykłą nastolatką, z dużą pewnością siebie i tendencją do kontrowersyjnych zachowań. Pewien dzień jednak całkowicie zmienił jej życie. Właśnie wtedy, kiedy to popularny wśród nastolatków zespół Rae Sremmurd.

Nastolatka przeżyła z zespołem, który odwiedziła po koncercie za kulisami - jej zdaniem - cudowne chwile, którymi zapragnęła pochwalić się wszystkim internautom, sprawić by docenili jej sukces i wywołać u nich zazdrość. Jasno to wynikało z zamieszczonego przez nią nagrania w mediach społecznościowych. Skandalem tym wzbudziła wiele komentarzy, a w Internecie zrobiło się o niej głośno. Nie była to jednak jedyna taka sytuacja w krótkiej karierze internetowej Marty Linkiewicz. Jej kolejne ekscesy stawały się mocno komentowane przez internautów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niechlubna popularność nabierała jednak na sile. Coraz więcej osób zaczynało interesować się jej osobą, aż w końcu osiągnęła status "patocelebrytki". Jaka twierdzi, ze robi to, co lubi robić i jest z tego dumna. 

Dzięki temu w bardzo krótkim czasie zdobyła sławę, a tym samym pieniądze. Wykorzystała je, modyfikując nieznacznie swój wygląd, a wszyscy, którzy obserwują jej profil na Instagramie zgodnie twierdzą, że jej stylizacja zmieniła się bardzo mocno.

(źródło zdjęć: Instagram/Marta Linkiewicz)

ZOBACZ TAKŻE

  1. Danuta Szaflarska zostawiła po sobie ogromny majątek. Kto odziedziczy 7-cyfrową sumę?
  2. Mama Anny Popek miała poważne problemy zdrowotne? „Całkiem opadła z sił”
  3. Ogromna eksplozja bomby ukrytej w ziemniakach. Nie żyje co najmniej 16 osób, dziesiątki rannych
  4. Wstrząsające wyznanie Wiśniewskiego: "Mój syn zobaczył mnie pijanego leżącego w spaghetti"
  5. Są wyniki badań toksykologicznych zmarłej prezenterki TVP. Została otruta?!
  6. Anna Mucha pokazała swoje dwa duże wdzięki na imprezie. Zdjęcia wylądowały w sieci

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News