Jest afera. Uwielbiane gwiazdy disco polo oskarżone o kradzież

Jest afera. Uwielbiane gwiazdy disco polo oskarżone o kradzież Źródło: polo tv screen

Gwiazdy disco polo zostały oskarżone o kradzież. Wielka afera wstrząsnęła internautami, pojawiło się wiele komentarzy odnośnie do oskarżenia.

Disco polo od początku roku świeci triumfy. Wszystkie gwiazdy związane z tym gatunkiem muzycznym zyskały rekordową popularność. Zenek Martyniuk stał się królem gatunku, a wiele zespołów cieszy się uznaniem fanów z całego kraju. Świat muzyki disco polo nie zawodzi, jeżeli chodzi o kolejne afery. Nie tak dawno wszyscy zastanawiali się co będzie z zespołem Piękni i Młodzi, który przeżywał prawdziwie dramatyczne chwile, dziś pojawił się wielki skandal, a dotyczy on kradzieży. 

Skandal w świecie disco polo. Muzycy popularnego zespołu oskarżeni o kradzież 

Chyba nie ma w Polsce osoby, której w ucho by nie wpadł tekst popularnej piosenki zespołu Daj to Głośniej "Mama ostrzegała". Wszystkie rozgłośnie radiowe w kraju chętnie puszczały ten utwór, co sprawiło, że cały zespół zaczął cieszyć się ogromną sławą. Nic dziwnego, że popularność zespołu disco polo zaczęła wywoływać zazdrość wśród innych wykonawców. 

W sieci pojawiło się oskarżenie, w którym zespół Daj to Głośniej, został posądzony o kradzież. Muzyk zespołu Playboys podzielił się ze swoimi fanami wątpliwościami co do oryginalności utworu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Cóż z tego, że małym druczkiem w opisie napisali kto wykonywał pierwotnie utwór!!!!! Chociaż na początku tego nie widziałem albo nie zauważyłem! Reasumując i do sedna sprawy - Czy nie taki powinien być tytuł? Taraka Sobotni Zew - Cover Daj to głośniej? Co mają powiedzieć zespoły, które ciężko pracują, tworzą autorskie kompozycje, próbują sami, ba nawet jeśli nie sami to z pomocą innych aranżerów, tekściarzy, kiedy widzą coś takiego? To jest fair? W porządku? Sory... (pisownia oryginalna) - napisał zbulwersowany Kuba Urbański, gwiazdor disco polo. 

Disco polo gwiazdy stanęły w obronie zespołu Daj to Głośniej 

Tomasz Sidoruk, lider zespołu disco polo Exaited natychmiast skomentował wypowiedź kolegi. Całkowicie stanął on w obonie zespołu Daj To Głośniej. 

- To, że ktoś robi nową wersję starego utworu nie jest przestępstwem. Tak się robi od lat na całym świecie. Ludzie dogadują się z oryginalnym twórcą i tworzą nową wizję hitu sprzed lat - napisał lider zespołu disco polo. 

Dzisiaj grzeje: 1. RMF podał nieoficjalne szczegóły nowych obostrzeń. Szykują się wielkie ograniczenia

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy pokochali go za "Czterech pancernych i psa" oraz "W pustyni i w puszczy". Niestety, media obiegły najgorsze informacje

2. Przepowiednie ojca Klimuszki na 2020. Kilkadziesiąt lat temu przewidział gorszą rzecz niż koronawirus?

Warto zauważyć, że pod nagraniem zamieszczonym na platformie YouTube widnieje informacja, że zespół Daj to Głośniej wykonał cover zespołu Taraka piosenki pod tytułem "Sobotni Zew". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje niemowlę zarażone koronawirusem. Okazuje się, że patogen może być groźny również dla najmłodszych
  2. Nie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futbolu
  3. Genialny trik, wystarczy dodać do placków ziemniaczanych jeden składnik. Będą cudownie puszyste
  4. Gwiazdor "M jak miłość" znalazł się w dramatycznej sytuacji. Pilnie apeluje o pomoc
  5. 6-latka wręczyła tajemniczą paczkę lekarzowi. Gdy zajrzał do środka, nie mógł przestać płakać
  6. Wymieszaj jajka z twarogiem i jedz codziennie. Lepsze niż pieczywo, spojrzysz w lustro po 30 dniach i nie rozpoznasz siebie

źródło: superexpres

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News