Żona Zenka zostanie gwiazdą TVP? Polacy osłupieli na wieść, że ma zabłysnąć w nowej roli

Żona Zenka zostanie gwiazdą TVP? Polacy osłupieli na wieść, że ma zabłysnąć w nowej roli Źródło: Youtube/TVP VOD

Według tygodnika "Rewia" żona najbardziej popularnego polskiego piosenkarza disco polo może zostać gwiazdą TVP. Partnerka Zenka Martyniuka ma otrzymać własny program poświęcony dojrzałym kobietom. To oznaczałoby narodziny kolejnej gwiazdy w rodzinie Martyniuków. Kobieta zdradziła już, co o tym myśli.

Disco polo jest kolebką, z której wywodzi się wiele gwiazd. Według jednego z tygodników, żona Zenka Marytniuka miałaby rozpocząć karierę w TVP. Danuta Martyniuk miałaby nawet dostać własny program, poświęcony dojrzałym kobietom. Oznaczałoby to, że para stałaby się jeszcze bardziej medialna. Kobieta zdążyła się już nawet wypowiedzieć w tej sprawie.

Żona gwiazdy disco polo z własnym programem w TVP

Do tej pory w rodzinie panował prosty podział - on był gwiazdą disco polo, ona była jego żoną. Oczywiście mowa o małżeństwie Zenka i Danuta Martyniuków, na których uwaga mediów skupia się już od dłuższego czasu. Premiera filmu inspirowanego życiem piosenkarza przyniosła parze duży rozgłos. Oboje często pojawiali się na ściankach i czerwonych dywanach. Dla Zenka to nic nowego, ale jego żona nie miała jeszcze tylu okazji do tego, aby prezentować się publicznie. Kobieta udzieliła nawet kilku wywiadów. Tygodnik "Rewia" niedawno ujawnił, że Danuta miałaby niedługo wkroczyć do showbiznesu.

Czy to początek kariery medialnej żony sławnego piosenkarza?

Na łamach tygodnika "Rewia" pojawiła się informacja, mówiąca o tym, że żona popularnego piosenkarza disco polo miałaby niedługo zostać gwiazdą TVP. Zdaniem dziennikarzy kobieta ma wiele do powiedzenia, jest świadomą osobą, która mogłaby trafić ze swoim przekazem do rówieśniczek. Danuta Martyniuk już kilkakrotnie wypowiadała się przed kamerami. Najczęściej było to związane z premierą filmu "Zenek". Opowiadała nie tylko o swoim sławnym mężu, ale również o sobie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chociaż żona gwiazdy disco polo zdaniem dziennikarzy posiada medialną osobowość, kobieta wszystkiemu zaprzecza. Danuta Martyniuk zdradziła, że w przeciwieństwie do męża, nie czuje się pewnie, stojąc na ściance czy czerwonym dywanie. Kamery i fotografowie stresują partnerkę Zenka Martyniuka. Jednak według doniesień mediów, kobieta mogłaby sprawdzić się jako prowadząca programu, w którym dojrzałe kobiety opowiadają ciekawe historie związane z ich życiem. Póki co, Danuta Martyniuk wszystkiemu zaprzecza.

- Nic mi na ten temat nie wiadomo - powiedziała w wywiadzie z "Faktem".

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili. Kochały go tysiące Polaków, pogrążona w żałobie rodzina przekazała dramatyczne informacje

2. Sześcioraczki z Tylmanowej otrzymają niemal milion złotych pomocy na leczenie. Spadła na nie fala hejtu

Dziennikarze zapytali o to nawet gwiazdę disco polo - Zenka Martyniuka. Piosenkarz jednak do tej pory nie skomentował doniesień prasowych. Gdyby te wieści okazały się prawdą, jego żona zaczęłaby prawdziwą, medialną karierę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Produkty o działaniu pobudzającym. Stanowią ciekawą alternatywę dla kawy
  2. Z ostatniej chwili: Robert Lewandowski kontuzjowany. Nie zagra przez dłuższy czas
  3. Ogromny dramat, morze łez, totalna rudera. Katarzyna Dowbor musiała natychmiast zareagować
  4. Ile widzisz koni na obrazku? Odpowiedź wyjawia ukrytą prawdę na twój temat
  5. Usłyszał dziwne dźwięki dochodzące z grobu swojej żony, wtedy dokonano odkrycia. Nie mógł uwierzyć własnym oczom
  6. 99% ludzi nie rozpozna po żółtku i białku, które jajko jest najzdrowsze. Nr 1, 2 czy 3?

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News