Z ostatniej chwili! Kultowe małżeństwo disco-polo nieoczekiwanie bierze rozwód

Z ostatniej chwili! Kultowe małżeństwo disco-polo nieoczekiwanie bierze rozwód Źródło: youtube.com/Monika Sroka

Świat disco polo wstrzymał oddech. Fani tanecznego gatunku muzycznego dowiedzieli się, że kultowe małżeństwo muzyków zamierza się rozwieść. Miłośnicy ich talentu są wstrząśnięci i nie wiedzą, jaka jest przyszłość uwielbianego przez fanów w Polsce zespołu.

Scena disco polo gościła ich od lat. Liczne występy, koncerty, a także tysiące miłośników w Polsce było powodem, dla którego małżeństwo występowało i cieszyło się każdą chwilą na scenie razem. Niestety, ale historia małżeństwa tworzącego jeden z najpopularniejszych zespołów na scenie tanecznej muzyki dobiega końca. Czy rozwód muzycznej pary sprawi, że przestaną razem występować?

Świat disco polo zamarł. Uwielbiane małżeństwo ogłosiło rozwód

Małżeństwem, które zdecydowało się na rozwód, są Magdalena i Dawid Narożni, którzy przez kolejne tygodnie byli obiektem zainteresowania ze strony fanów. Mówiło się, że miłość między parą muzyków umarła, a sami coraz częściej mieli rozmyślać rozwód. Plotki te nie znajdywały żadnego potwierdzenia, a ich zespół - kultowi Piękni i Młodzi nadal występował w całej Polsce. Teraz para postanowiła przerwać milczenie i powiedziała to, czego domyślał się każdy z ich wiernych fanów.

- Długo czekaliśmy z tą informacją, ale męczą nas ciągłe pytania ... Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym. Podkreślamy ! Tylko i wyłącznie osobistym ! Niestety czasem tak bywa, że drogi dwóch osób się rozchodzą. Bardzo byśmy chcieli, byście uszanowali nasze życie osobiste, gdyż mamy cudowną córeczkę, którą bardzo kochamy ! - napisali Piękni i Młodzi w specjalnym oświadczeniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jaka jest przyszłość zespołu?

Wydawać by się mogło, że rozpad małżeństwa sprawi, że para przestanie ze sobą występować. Nic bardziej mylnego, para muzyków nadal darzy się wielkim szacunkiem oraz wychowuje dziecko. Fani mogą być więc spokojni o to, że nadal będą mogli wyczekiwać nowej muzyki od swoich ulubionych wykonawców, jak też będą mogli wysłuchiwać ich występów na żywo.

- Pozostajemy w przyjacielskich stosunkach ! Jeżeli chodzi o zespół, nic się nie zmienia ! Będziemy oddawać Wam nasze serca na scenie, dopóki zdrowie nam na to pozwoli. Dziękujemy za wyrozumiałość ! I prosimy nie oceniajcie nas - napisali muzycy w oświadczeniu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdzie mieszka Anna Popek? Mieszkanie gwiazdy TVP to kobieca i elegancka przestrzeń
  2. Ile waży Agnieszka Radwańska? Waga tenisistki przy wysokim wzroście jest wręcz piórkowa
  3. Już 125 osób nie żyje. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega Polaków, tego apelu nie można lekceważyć
  4. Piękniejszej sukni ślubnej nie miała żadna polska gwiazda. Katarzyna Skrzynecka wyglądała jak księżna (FOTO)
  5. Jackowski przewidział śmierć brata Kaczyńskiego. "Nie wiem dlaczego. On śpi"
  6. Żona Marcina Mroczka jest nieskończenie piękna. Gwiazdor też się "odstroił", ale fani byli bezlitośni
  7. Ten widok rozdziera serce. Tak wygląda grób Kristiny dzień po pogrzebie

Źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News