Gwiazdor disco polo rozwścieczył wielu fanów. Haniebne słowa odbiły się wielkim echem

Gwiazdor disco polo rozwścieczył wielu fanów. Haniebne słowa odbiły się wielkim echem Źródło: youtube.com Bayer Full

Disco polo sprawiło, że mężczyzna zyskał ogromną sławę. Niedawno gwiazdor wywołał ogromne poruszenie wśród fanów, jego słowa oburzyły tysiące internautów.

Disco polo dało mu wielką sławię i popularność - do dziś uważany jest za jednego z królów tego gatunku muzycznego. Niedawno gwiazdor opublikował w swoich mediach społecznościowych post, który rozwścieczył fanów. Haniebne słowa muzyka wywołały lawinę krytyki.

Disco polo sprawiło, że stał się gwiazdą

Sławomir Świerzyński to lider uwielbianego przez Polaków zespołu Bayer Full, który ma za sobą również epizod polityczny. Mężczyzna czterokrotnie startował w wyborach do parlamentu z ramienia PSL oraz tyle samo razy ubiegał się o mandat do Sejmiku Województwa Mazowieckiego, każda z tych prób zakończyła się fiaskiem. Po 4 latach ostatecznie zrezygnował z członkostwa w partii i porzucił nadzieje na karierę polityczną.

Niedawno popularny muzyk udostępnił na swoim Twitterze nowy post, a jego słowa wywołały prawdziwą burzę wśród internautów. Mężczyzna skomentował obecna sytuację, kiedy w całej Europie szaleje pandemia koronawirusa. Jego słowa są wstrząsające.

- W czasie zakazanym zabaw itp. nieurządzać "Wielki Post" w Europie po raz pierwszy bez zgorszenia, tańcy, z rodziną w modlitwie i wierze. Tak jak powinno być: Bóg na pierwszym miejscu. Jezu ufam Tobie [pisownia oryginalna] – napisał Świerzyński.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdor disco polo oburzył fanów

Podczas Wielkiego Postu katolicy zobowiązani są do wstrzymania się od hucznych zabaw i świętowania. Według Sławomira Świerzyńskiego pandemia koronawirusa w końcu powstrzymała "zgorszenie" i zapewniła wiernym czas na spokojną modlitwę i kontemplację. W kontekście tysięcy osób, które aktualnie codziennie walczą o życie, jego słowa wydają się być całkowicie oderwane od rzeczywistości.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia przekazało najgorsze wiadomości z samego rana. Kolejna młoda kobieta nie żyje

2. Grupa nastolatków celowo kasłała na jedzenie w sklepie. Wszystko zarejestrowały kamery

Pod postem Sławomira Świerzyńskiego posypały się negatywne komentarze, fani są oburzeni jego wypowiedzią. Wytykają mężczyźnie nie tylko niestosowność wygłaszania takich skrajnych opinii wobec tysięcy umierających osób, ale również hipokryzję, związaną z jego wcześniejszymi występami z zespołem, które niejednokrotnie również odbywały się podczas trwania Wielkiego Postu.

- Pan to lepiej niech się modli o zdrowie, bo o rozum już za późno – napisał jeden z internautów.

- Sam uczestniczyłeś w setkach koncertów i "tańcy" swojego zespołu podczas Wielkiego Postu. Daj spokój z umoralnianiem ludzki hipokryto - dodał kolejny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cały kościół oddany do dezynfekcji. Zarażony koronawirusem ksiądz odprawiał msze
  2. Skoczek narciarski wyjechał na wakacje mimo epidemii. Fani oburzeni, nie pozostawili na nim suchej nici (FOTO)
  3. Polski europoseł ma koronawirusa, pilnie trafił do szpitala. Opublikował poruszające słowa
  4. Prawda o zmarłej na koronawirusa 37-latce wyszła na jaw. Zataiła kluczowe informacje, 100 osób w kwarantannie
  5. Lawinowy wzrost zakażeń koronawirusem w Polsce. Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze dane

źródło: Kozaczek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News