Śmierć uwielbianej gwiazdy disco polo zdruzgotała fanów. Okoliczności były straszne, tajemnicze przyczyny do dzisiaj nie wyjaśnione

Śmierć uwielbianej gwiazdy disco polo zdruzgotała fanów. Okoliczności były straszne, tajemnicze przyczyny do dzisiaj nie wyjaśnione Źródło: .

Disco polo zdaje się w ostatnim czasie przechodzić w Polsce prawdziwe odrodzenie swej popularności. Do dziś fani tego gatunku muzycznego nie mogą pogodzić się z niespodziewaną, przedwczesną śmiercią gwiazdora branży. Nadal nie wiadomo, dlaczego doszło do jego tragicznego wypadku,

Disco polo, głównie ze względu na liczne występy Zenka Martyniuka w Telewizji Polskiej, ponownie zyskuje na popularności. Fani coraz częściej powracają do twórczości wykonawców tego gatunku, za produkcję której w bardzo dużej części odpowiadał Bartek Maliński, rozwijający karierę pod pseudonimem Malix. Znany w branży muzyk współpracował między innymi z zespołem Boys, popularnym także poza ścisłym środowiskiem miłośników muzyki tanecznej.

Disco polo straciło popularnego producenta

16 czerwca 2018 roku w Radawcu na terenie Aeroklubu Lubelskiego doszło do tragicznego wypadku. Po godzinie 14:00 jeden ze skoczków spadochronowych, którzy odbywali tam szkolenie, spadł na płytę lotniska. Mężczyzna niestety tragicznie zginął. Jak się szybko okazało, był to właśnie Maliński.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W sprawę zaangażowana została prokuratura, ale także Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych. Sprawdzono, czy uczestnicy szkolenia oraz instruktorzy byli trzeźwi. Badano też, dlaczego i w jakich dokładnie okolicznościach w ogóle doszło do tego tragicznego zdarzenia.

Media wciąż nie wiedzą, dlaczego doszło do wypadku

Dzisiaj grzeje: 1. Kilka dni po ślubie popełniła samobójstwo. Tuż przed śmiercią zdradziła rodzinie przerażający powód
2. Najpierw pobicie, teraz tragiczna śmierć. Gwiazda disco polo straciła dziecko, przeżyła piekło przed laty

Po wielu miesiącach od wypadku w mediach próżno szukać nowych informacji w sprawie, która nadal pozostaje tajemnicza, ale przede wszystkim niezwykle smutna. Maliński, cieszący się w branży disco polo ogromną popularnością i szacunkiem, zginął zdecydowanie przedwcześnie, pozostawiając fanów w głębokiej żałobie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nawyki wywołujące raka trzustki. Lepiej ich unikać
  2. Dawid Kubacki osiągnął sukces, który nie śnił się Małyszowi ani Stochowi. Nieprawdopodobny występ
  3. Musisz w tym roku rozliczyć PIT? Mało kto wie o wielkiej zmianie, dotyczy każdego podatnika
  4. Współczujemy. Gwiazda TVP przekazała smutną wiadomość o śmierci dziecka, do dzisiaj nie może się pozbierać
  5. Nie wierzyli, że mógł posunąć się tak daleko w stosunku do partnerki. Nieopisane okrucieństwo, tylko dla osób o nerwach ze stali

Źródło: Disco-polo.info

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News