Disco polo, przykre informacje
instagram.com marcinmillerboys
Weronika Wasiak - 18 Października 2020

Spełnił się czarny scenariusz. Życie gwiazdora disco polo zmieniło się nie do poznania

Gwiazdor disco polo nadal nie może się z tym pogodzić. Niespodziewane wydarzenia zupełnie nim wstrząsnęły, spełnił się najczarniejszy ze scenariuszy.

Słuchacze disco polo, podobnie jak ich idol, są bardzo zmartwieni. W najmniej spodziewanym momencie wszystko zmieniło się nie do poznania. Teraz nic już nie jest takie samo, a gwiazdor szczerze nad tym ubolewa.

MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich PolakówMSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich PolakówCzytaj dalej

Wokalista disco polo nie potrafi się z tym pogodzić. Wszystko przyszło tak nagle

Marcin Miller, jako artysta sceniczny, przez epidemię koronawirusa został w pewien sposób unieruchomiony zawodowo. Z dnia na dzień musiał przeorganizować cały swój grafik, a co gorsza, odwołać wiele koncertów. Gdy z początkiem marca w Polsce odnotowano pierwsze przypadki zarażenia, wszyscy byli wręcz pewni, że za kilka tygodni wszystko wróci do normy, a życie Polaków toczyć będzie się takim samym rytmem. Tak jednak się nie stało. Walka z wirusem trwa nadal, a rząd znosi jedne obostrzenia i wprowadza kolejne. Niektóre z nich odbijają się szczególnie głośnym echem, a dla lidera grupy "Boys" i tak najgorszy jest zakaz organizacji imprez masowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Muzyk nie może bowiem koncertować, a bez tego nie zarabia również pieniędzy. Przedtem regularnie stawał na wielkiej scenie, a nawet występował na weselach, a teraz nic już nie jest takie samo. W rozmowie z agencją Newsnweria przyznał, że zupełnie nie spodziewał się, że niemal z dnia na dzień zaczną wypełniać się najgorsze scenariusze z filmów apokaliptycznych. Jest tym doszczętnie wstrząśnięty.

- W życiu nie podejrzewałem, że spełnią się najczarniejsze scenariusze z różnych filmów apokaliptycznych, że ludzie będą chodzić w maseczkach, że będzie epidemia - mówił w rozmowie z Newsneria, starając się znaleźć pozytywne tego strony - Na pewno wiele osób nauczyło się w tym okresie pokory. Znam wielu znajomych ze swojego środowiska, którzy po prostu myśleli, że zawsze będzie dobrze i nie przewidzieli właśnie takiego scenariusza i nie za bardzo im się teraz wiedzie, ponieważ mają kredyty - dodał Miller.

Mimo chęci do wyciągnięcia wniosków i znalezienia pozytywów tych trudnych czasów, muzyk nie jest w stanie ukryć, że najtrudniej jest mu pogodzić się z brakiem koncertów. Przyznał, że przed epidemią grywał ich setki, a teraz... wymienił zaledwie 20.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakażony ksiądz napisał wiadomość ze szpitala. Po jego słowach wiele osób zamarło

2. Nie żyje aktor znany z ”Ojca Mateusza”, ”Lokatorów” , ”Krzyżaków” i wielu innych. Odszedł dziś rano

3. Na wesele nagle wparowała policja, zaczęła wyprowadzać ludzi. Wszystko się nagrało

- W 2019 roku tych koncertów było 200, teraz mamy ich 20, ale jestem bardziej wesoły, ponieważ mam więcej czasu na spotkanie się z rodziną, z przyjaciółmi. I właśnie cały czas się odkażamy i wyganiamy tę pandemię z siebie. Zatem naprawdę jest fajnie. Nawet nie wiedziałem, że mam tyle pilotów w domu i tak piękny ogród, po prostu nie miałem czasu na to, a teraz jest na wszystko czas. Odwiedzanie wnuka, odwiedzanie dzieci, wyjazd z żoną gdzieś, gdzie mamy swój azyl, zatem jest pięknie - dodał w rozmowie z agencją Newsneria Marcin Miller.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 90% Polek psuje mizerię robiąc 1 błąd. Ujawniamy "magiczną" sztuczkę babć, dzięki niej smakuje bajecznie
  2. Nie żyje reprezentant kraju i mistrz Polski. Był prawdziwą legendą, fani pogrążyli się w żałobie
  3. Nagła decyzja polskiego kościoła. Wszystko odwołano, nikt nie spodziewał się identycznego rozstrzygnięcia
  4. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiany polski polityk. Polskę obiegła tragiczna wiadomość
  5. Fatalne wieści z MZ, sytuacja wymknęła się spod kontroli. Chodzi o pacjentów w poważnym stanie
  6. NASA wie jak rozwiązać problem trującego smogu. Niezwykłe badania, jest prosty, domowy sposób

Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News