Gwiazdor disco polo przekazał wyjątkowo smutne wiadomości
Pikio.pl
Agata Jaroszewska - 17 Września 2020

Wielka tragedia gwiazdora disco polo. Najbliższa mu osoba umierała na jego rękach

Gwiazdor disco polo zamieścił rozdzierający serce wpis. Relacja na temat śmierci jednej z najbliższych mu osób porusza. Fani wspierają swojego idola w tych wyjątkowo trudnych chwilach. Los okazał się okrutny i zdecydował, że bez względu na konotacje w świecie osób żyjących w blasku fleszy, czas pożegnać się z tym padołem. Składamy najszczersze kondolencje.

Muzyk na co dzień staje na scenie i zachwyca wszystkich fanów disco polo. Tym razem nie miał jednak do przekazania dobrych wiadomości. Na profilu pojawiły się tragiczne informacje. Gwiazdor pożegnał wyjątkowo bliską sobie osobę, co więcej umierała ona na jego rękach.

Tomasz Komenda nie może cieszyć się spokojem na wolnościNagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powróciłCzytaj dalej

Gwiazdor disco polo poinformował o rodzinnej tragedii

Disco polo jest całym jego światem, ale zawsze podkreślał jak ważna jest dla niego rodzina. W jego mediach społecznościowych zawsze znalazło się ciepłe słowo skierowane do najbliższych, a więź z osobą, którą musiał pożegnać była naprawdę silna. Trudno pogodzić się z tym wydarzeniem, jednak czas nie oszczędza nikogo.

- Zmarł Dziadek Janek. Na moich rękach 30 min go reanimowałem. Najlepszy dziadek świata, to dzięki niemu wszedłem do świata muzyki disco polo. Dziadek był muzykiem i grał na saksofonie Mnóstwo wspólnych, wspaniałych chwil Był dla mnie bardzo bliski, bardzo go kocham, cieszę się że poznał swojego prawnuczka i uwielbiał się z nim bawić Mojego syna nazwałem Jan na jego cześć wczoraj zmarła cząstka mnie... - napisał w poruszającym wpisie Konrad SKOLIM Skolimowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ślub - teściowaPoślubił swoją teściową mimo wielu przeszkód. Słowa byłej żony nie mieszczą się w głowieCzytaj dalej

Zmarł dziadek, gwiazdor disco polo walczył o jego życie

Konrad Skolimowski przekazał, że zmarły dziadek Janek był dla niego wyjątkowo ważny. Swoją więź z nestorem rodu podkreślił nadając synu imię po ukochanym dziadku. Ta starta musi być dla niego wyjątkowo trudna do zniesienia, a to za sprawą bycia naocznym świadkiem całego zdarzenia. Chociaż nie podano jaka była bezpośrednia przyczyna zgonu mężczyzny, to muzyk disco polo przyznał fanom, że samodzielnie reanimował swojego dziadka, jednak nie przyniosło to efektu.

Dzisiaj grzeje:

1. Nowe, ogromne ognisko zakażeń w Polsce. Potrzebna jest natychmiastowa pomoc

2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

3. MZ właśnie potwierdziło, nowe obostrzenia w wielu miejscach Polski. Fatalne informacje dla wielu Polaków

Był dla niego wyjątkowo ważnym człowiekiem

Konrad Skolimowski ma świadomość, że gdyby nie dziadek i jego ogromne wsparcie nigdy nie zdecydowałby się na rozpoczęcie kariery w branży muzycznej. To właśnie zmarły dziadek skierował go na tory disco polo, gdzie młody chłopak poszukujący swojej ścieżki poczuł, że jest to to co chce w życiu robić. Składamy najszczersze kondolencje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyciekły okropne, prywatne wiadomości Jarosława Jakimowicza. Nie wytrzymał, odpowiedział bez hamulców
  2. Wielki sekret Japonii ujawniony. Minister obrony powiedział prawdę. Chodzi o UFO
  3. Wielki chaos, ludzie uciekają w popłochu ratując się. Pilna ewakuacja w centrum Polski
  4. Niepokojące sceny na ulicy. Rodzice zgwałconej i zamordowanej nastolatki nagle zrobili jedną rzecz związaną z Tomaszem Komendą
  5. Pogłoski o kobiecie okazały się prawdziwe. Już wszystko jasne, Zenek Martyniuk potwierdził
  6. Nie ma zdrowszego mięsa, zawsze wybieraj je zamiast kurczaka. Osoby na diecie będą podwójnie zachwycone

Żona - cierpienie po stracie75-latek niesamowicie cierpiał po śmierci ukochanej żony. Zrobił jedną rzecz, która odmieniła jego życieCzytaj dalej

Źródło: disco-polo.info

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News