Nagrali porwanie Daniela Martyniuka! Syn króla disco polo w scenach jak z dreszczowca

Nagrali porwanie Daniela Martyniuka! Syn króla disco polo w scenach jak z dreszczowca Źródło: youtube/ TVP VOD/

Król disco polo doczekał się własnego filmu. Oczywistym było co zostanie przedstawione w produkcji, jednak chyba nikt nie spodziewał się, że kamera uchwyci moment porwania syna gwiazdora. Koszmarne sceny.

Świat disco polo jeszcze nigdy nie był tak szeroko komentowany. Wszystko za sprawą nowego filmu, który ma szansę okazać się największym hitem ostatnich lat, bowiem na taką właśnie produkcję fani skocznej muzyczki czekali od dawna. Pełnometrażowy film w całości poświęcony największej gwieździe w dziedzinie disco polo bez wątpienia odbije się głośnym echem. Duża w tym zasługa jednej ze scen.

Nagrali porwanie syna króla disco polo. Sceny rodem z filmów akcji

Jak podaje Pomponik, film o Zenku Martyniuku jest w fazie realizacji, jednak śmiało można stwierdzić, że do wielkiego finału już bliżej niż dalej. Od początku było wiadomo, że produkcja ma mieć format biograficzny i ukaże największym fanom muzyka jego życie od podszewki. Największe tajemnice, o których wiedzieli tylko wybrani, w końcu mają ujrzeć światło dzienne, jednak to nie wszystko, czego wielbiciele Zenka mogą się spodziewać. 

Choć film miał w całości opierać się o prawdziwe wydarzenia z przeszłości artysty, pokuszono się również o pokazanie tych całkowicie fikcyjnych. Jak zdradził sam zainteresowany, jedną z takich scen będzie porwanie i odbicie jego syna Daniela Martyniuka. Choć niektórzy fani już zaczęli zamartwiać się o wstrząsającą przeszłość pierworodnego króla disco polo, Zenek uspokaja, że wszystko zostało zmyślone na potrzeby filmu i nic takiego nie miało miejsca. 

- Nie było takiej sytuacji. To jest filmowa fikcja, ale troszeczkę pikanterii trzeba dodać, żeby film był ciekawszy - przyznał. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tytuł, którego nikt się nie spodziewał 

Okazuje się, że tytuł, choć powinien być najmniej problemowy, nie został wybrany tak łatwo. Pojawiło się kilka propozycji, a jedna z nich wydawała się najbardziej trafna i początkowo to ona zgarnęła najwięcej głosów. Mówiono, że film będzie nosił nazwę "Życie to są chwile", czyli jak jedna z piosenek gwiazdora. 

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka zostawiła pracownikowi stacji benzynowej liścik. Gdy mężczyzna go przeczytał od razu zadzwonił na policję
2. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

Z czasem stwierdzono, że tytuł jest zbyt długi i może nie spodobać się widzom. Postanowiono zmienić go na o wiele krótszy i jak stwierdzono, bardziej chwytliwy. Od tego momentu produkcja ma nosić tytuł po prostu "Zenek", czyli krótko, zwięźle i na temat. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Zbigniew Boniek w żałobie. Prezes PZPN stracił najbliższą osobę, smutne doniesienia
  3. Zdjęcia córki Zbigniewa Bońka trafiły do sieci. Jest najpiękniejszą blondynką świata
  4. Lata po śmierci Marii Czubaszek mąż ujawnił druzgocącą prawdę. Niestety, nie miała szans przeżyć operacji
  5. Porwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowie

Źródło: pomponik 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News