Disco polo
Facebook.com druzynakubusiazsma
Monika Majko - 13 Października 2020

Niezbędna jest pilna pomoc. Marcin Miller przekazał straszną wiadomość, błaga o pomoc

Disco polo - gwiazdor zaapelował do fanów o pilną pomoc, liczy się każde wsparcie. Marcin Miller z zespołu Boys przekazał wielbicielom smutną wiadomość, popularny wokalista wie, że nie ma chwili do stracenia.

Disco polo sprawiło, że Marcin Miller zdobył ogromną rzeczą fanów. Niedawno wykorzystał swoją popularność i poprosił wielbicieli o wsparcie. Lider zespołu Boys przekazał wszystkim miłośnikom straszną wiadomość. Gwiazdor wie, że nie ma chwili do stracenia, zaapelował o pilną pomoc.

Godziny dla seniorów są pretekstem?Niewiarygodne doniesienia. Godziny dla seniorów są tylko pretekstem, media ujawniają całą prawdęCzytaj dalej

Disco polo - gwiazdor poprosił o wsparcie

Dzięki disco polo Marcin Miller stał się ogromnie rozpoznawalny i popularny, a jego zespół Boys jest niemal w nieustannej trasie koncertowej. Wokół grupy zgromadziła się wierna grupa fanów, którzy chętnie śledzą nie tylko rozkład ich koncertów, ale również to, co dzieje się w życiach prywatnych członków zespołu. Marcin Miller postanowił wykorzystać swoją popularność w dobrym celu i poprosił fanów o pomoc.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystkich Świętych pilny apel były minister zdrowiaWażny apel b. ministra zdrowia. Chodzi o 1 i 2 listopada, wielu Polaków będzie wściekłychCzytaj dalej

Gwiazdor disco polo nagrał film

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, które poruszyło fanów zespołu Boys. Widać na nim lidera grupy, który błaga swoich fanów o wsparcie. Chodzi o małego Kubusia z Hajnówki. Marcin Miller przekazał fanom straszną wiadomość, bez pomocy, chłopczyk nie ma szans na przeżycie.

- Ja mam dobre serce i wierzę że Wy tez macie dobre serca, więc wszyscy razem wspieramy Kubusia - zaapelował gwiazdor w nagraniu, które opublikowano na Facebooku.

Dzisiaj grzeje:

1. Wszystko poszło na żywo w Polsacie. Polacy dowiedzieli się, co rząd planuje na Wszystkich Świętych

2. Ministerstwo Zdrowia wydało wytyczne dotyczące pogrzebów osób zmarłych na koronawirusa. Procedury porażają

3. Zauważyłeś u siebie podobne objawy? Oznaczają, że mogłeś mieć koronawirusa, trzeba wiedzieć

Kubuś Suchodoła z Hajnówki choruje na SMA. Chłopczyk potrzebuje ogromnych pieniędzy na leczenie, niestety, jego rodzice nie są w stanie samodzielnie uzbierać potrzebnej kwoty. Do zbiórki funduszy dla Kubusia dołączył również Marcin Miller, który przekazał na licytację kilka płyt i zdjęć ze swoim autografem. Gwiazdor zachęcił wszystkich do wsparcia leczenia chłopca z Podlasia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ważne zmiany w Alior Banku, pojawi się całkowicie nowa, kluczowa funkcja. Wszystko to już jutro
  2. Ogromna tragedia. Nie żyje piłkarz, zabili go koledzy z własnej drużyny
  3. 23-latka miała objawy typowe dla koronawirusa. Prawda okazała się zupełnie inna, o wiele bardziej niebezpieczna
  4. Wszyscy byli w błędzie. Eksperci nie mają wątpliwości i biją na alarm, chodzi o koronawirusa
  5. Policjant rozwiewa wątpliwości kierowców. Chodzi o maseczki w samochodzie
  6. Inne niż wszyscy myśleli, cenne i piorunujące zastosowanie. Nie wyrzucaj obierek po ziemniakach

Ślub na wesołoMłoda para nagle odwróciła się od ołtarza i wtedy się zaczęło. Powalające sceny w kościele, mało kto się spodziewałCzytaj dalej

Źródło: disco polo info

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News