Niepojęta wpadka króla disco polo nagrana. Wielki wstyd, mała dziewczynka usłyszała te słowa

Niepojęta wpadka króla disco polo nagrana. Wielki wstyd, mała dziewczynka usłyszała te słowa Źródło: Screen/YouTube/TVP VOD

Król disco polo zaliczył podczas koncertu na żywo w TVP niemałą wpadkę. Sytuacja zażenowała tysiące fanów muzyka, którzy będąc świadkiem jego zachowania, byli w szoku. Wypowiedział te słowa do małej, zaledwie kilkuletniej dziewczynki.

Mała fanka króla disco polo była w niemałym szoku, gdy ten nagle podczas koncertu podszedł do niej i zaczął śpiewać. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że tekst piosenki, którą wybrał artysta, był niezwykle kontrowersyjny.

Król disco polo nie popisał się przed liczną publicznością

Radek Liszewski, czyli lider popularnego zespołu disco polo o nazwie "Weekend", wystąpił podczas Festiwalu Muzyki Tanecznej zorganizowanego w Katowicach i emitowanego przez telewizję TVP. Muzyk w trakcie swojego show wykonywał piosenkę pt. "Jesteś zaje*ista", która obecnie na oficjalnym kanale YouTube zespołu ma ponad 32 mln wyświetleń. Piosenkę charakteryzuje kontrowersyjny tekst, który fani jednak uwielbiają.

Podczas koncertu doszło do dość dużej wpadki króla disco polo, z której może być ciężko mu się wytłumaczyć. Radek Liszewski zszedł ze sceny, aby podejść do publiczności. Następnie udał się w stronę pierwszego rzędu i losowo wybrał grupę ludzi, z którą wszedł w interakcję. Pech chciał, że nie zauważył, kto znajduje się na pierwszym rzędzie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak się okazało - w pierwszym rzędzie siedziała mała dziewczynka, która była bardzo nieśmiała, a tak bliskie spotkanie z idolem kosztowało ją sporo niekoniecznie pozytywnych emocji. Radek Liszewski chciał nieco rozładować napięcie pomiędzy nim, a dziewczynką. W tym celu zbliżył się do niej i czule z uśmiechem na usta zaśpiewał kilkulatce tymi słowami.

Dzisiaj grzeje: 1. Wydano ostrzeżenie dla klientów ING i mBanku! Możecie stracić pieniądze

2. 11-latek dokonał niewyobrażalnego odkrycia na plaży. Wyglądało to strasznie, ale skończyło się niesamowicie

 - Umiesz kręcić pupą, fajnie ruszasz się. Obiektem pożądania właśnie stałaś się - zaśpiewał, co zażenowało mamę dziewczynki i wszystkich ludzi wokół.

Internauci byli zszokowani.

 - Serio? Przecież to małe dziecko - napisała jedna z oburzonych internautek.

W rozmowie z Pudelkiem Radosław Liszewski wytłumaczył, że sytuacja, która miała miejsce podczas koncertu, to był "przypadek".

 - To był przypadek, po prostu podszedłem do ludzi, dziewczynka była wystraszona, chciałem, żeby się uśmiechnęła (...) - powiedział lider zespołu "Weekend".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ile zarabia Anna Komorowska? Była Pierwsza Dama wyjawiła prawdę o Pałacu Prezydenckim. Andrzej Duda zabrał głos
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. Mąż zadzwonił, że zaraz zabije żonę. Policjanci odkryli w domu martwego małżeństwa notatki, których nie da się wymazać z pamięci
  4. 93 ofiary śmiertelne powodzi. TVN podaje przerażające wiadomości z zagranicy
  5. Zaskakujące informacje o Rodowicz. Syn będzie płacił jej alimenty?

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News