Tego po królu disco polo nie spodziewał się nikt! Jego zachcianki i wymagania przyprawiają o zawrót głowy

Tego po królu disco polo nie spodziewał się nikt! Jego zachcianki i wymagania przyprawiają o zawrót głowy

Disco polo zrobiło z niego prawdziwą gwiazdę, chyba nikt jednak nie spodziewał się, że król tej muzyki ma aż takie zachcianki. Jego wymagania zwalają z nóg i z pewnością wielu spędzają sen z powiek.

Disco polo zrobiło z niego gwiazdę i pozwoliło na dorobienie się potężnych pieniędzy. Nikt jednak nie wiedział, że wpłynęło również na zachcianki i wymagania. Jak się okazuje, król tego gatunku ma naprawdę długą listę zachcianek, które stają się coraz bardziej absurdalne.

Muzyk na swojej liście życzeń zaczyna od tych najzwyklejszych kwestii, a kończy na najbardziej zadziwiających, które innym zapewne nawet nie przyszłyby do głowy. Jego koledzy po fachu również mają własne wymagania, jednak ich są o wiele skromniejsze. Te zachcianki celebryty przyprawiają o zawrót głowy. 

Król disco polo ma coraz więcej zachcianek 

Marcin Miller lider zespołu "Boys" może cieszyć się niesłabnącą sławą, a co za tym idzie - pokaźnymi zarobkami. Już od kilkunastu  lat muzyk spełnia się w tym, co robi i choć był czas, że jego kariera zdawała się słabnąć, on zdecydowanie podwoił swoją siłę przebicia i od tego momentu jest jeszcze bardziej rozchwytywany. Nie ulega wątpliwością, że nie tylko Miller, ale i każda inna gwiazda, za zagranie jednego koncertu, może zgarnąć naprawdę sporą sumę, dlatego też to, jak zostanie przed nim ugoszczona, w dużej mierze zależy od jej zachcianek. Jak się okazuje, 49-latek zdecydowanie chce, by wszystko od A do Z wyglądało tak, jak on sobie wymyśli, dlatego przed każdym koncertem przekazuje naprawdę pokaźną listę wymagań.  

Gwiazdor zaczyna bowiem do profesjonalnej ochrony nie tylko dla siebie, ale dla całej ekipy. Następnie chce, by każdy z członków jego zespołu miał swój własny pokój. Dodatkowo jeden z apartamentów ma być wyposażony w dużą wannę, sporą ilość wieszaków na ubrania i alkohole tylko wybranych, drogich marek. W dalszej części swojej listy, gwiazdor uwzględnia nawet najbardziej banalne drobiazgi, zatem chce, by w jego apartamencie znajdowały się również: odpowiednie wyposażenie garderoby w stoły, krzesła, gniazdka, ręczniki papierowe, sztućce, świeże owoce, kanapki, ciepłe posiłki, lód w kostkach, napoje energetyczne. Co więcej, nie może zabraknąć strzeżonego miejsca na parkingu, a do każdego rodzaju trunków przygotowane mają być odpowiednie szklanki i kieliszki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Miller wychodzi na prowadzenie ze swoimi zachciankami 

Jak możemy się dowiedzieć, jego koledzy po fachu, mają zdecydowanie mniej wymagań względem własnego koncertu. 

- Mamy taką zachciankę, że w naszej garderobie musi być mydło specjalnej marki, którego używam. Za to Kajra ma mieć swój ulubiony rodzaj zimnego piwa. Bez tego nie wyjdziemy na scenę! - wyznaje Sławomir

- Wystarczy, żeby w garderobie było lustro, a na stole niegazowana woda mineralna, herbata, sezonowe owoce i kanapki - zdradza Zenek Martyniuk, który jak zapewne większość wie, stara się po swoich koncertach nie zostawać w hotelach. Jeśli jednak sytuacja go do tego zmusza, wszystko opłaca z własnej kieszeni.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. Julia Wieniawa zmaga się z paskudną chorobą. W rozmowie z mediami zdradziła okropne kulisy walki
  4. Woźniak-Starak zakpiła na wizji ze wzrostu celebryty. Pożałowała, riposta była mistrzowska
  5. Małgorzata Rozenek rozpaliła piłkarzy i kibiców krótkimi, zmysłowymi szortami. Jej nogi to marzenie, mamy nową Miss Euro?
  6. Trąby powietrzne znowu przejdą przez Polskę, ale to nie wszystko. Pilne ostrzeżenia RCB dla całego kraju

Źródło: pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News