Ogromnie współczujemy. Do mediów wypłynęła informacja o nagłej śmierci, uwielbiana gwiazda disco polo w żałobie

Ogromnie współczujemy. Do mediów wypłynęła informacja o nagłej śmierci, uwielbiana gwiazda disco polo w żałobie Źródło: .

Gwiazda disco polo była w szoku, kiedy dowiedziała się o nagłej śmierci najbliższej jej osoby. Podzieliła się z fanami swoim smutkiem, ci nie zostawili jej samej. Na jej profilu znajdują się setki kondolencji.

Artystka sceny disco polo zalała się łzami, kiedy otrzymała informację o śmierci osoby, która wiele dla niej znaczyła. Zamieściła wzruszający post na Instagramie, wytłumaczyła również swoją decyzję.

Gwiazda disco polo zalała się łzami, opublikowała poruszający wpis

Gwiazda disco polo miała nadzieję na spokojny wypoczynek i naładowanie baterii przed zbliżającymi się występami i nagraniami. Artystka od 18 stycznia przebywa w podróży - zatrzymała się w ciepłej i urokliwej Tajlandii. Etna, a dokładniej Joanna Kaczanowska, na dalekim wyjeździe dowiedziała się o śmierci osoby najbliższej jej sercu. Rodzina poinformowała o śmierci jej taty, kiedy zwiedzała rajskie zakątki.

- Kochani, jestem zmuszona zakończyć moją piękną podróż po Tajlandii. Właśnie dowiedziałam się, iż zmarł mój Tato (...) Podróż do Tajlandii była dla mnie podróżą życia z jakże smutnym zakończeniem. Nie podejrzewałam, że podróż życia zakończy się dosłownie, jak życie, śmiercią jednej z najbliższych mi osób. Pokonaliśmy w Tajlandii niemal 3 tysiące kilometrów, by chłonąć piękno tego kraju. Teraz przede mną dwa pełne smutku i żałoby dni - napisała artystka na Instagramie wspominając, że oczekuje na samolot powrotny do kraju.

Fani natychmiast pospieszyli z kondolencjami. Nie dali odczuć Etnie, że została bez wsparcia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Taką Tajlandię, jak na zdjęciu chciałabym zachować w pamięci, choć zawsze będzie kojarzyła mi się z ogromną tragedią mojej Rodziny - zakończyła swój wpis Joanna Kaczanowska. Od razu posypały się komentarze pełne wsparcia dla artystki.

Dzisiaj grzeje: 1. Starszy mąż Izabeli Janachowskiej to multimilioner. Wiemy, czym naprawdę się zajmuje
2. Polacy otrzymują masowo SMS-y z pilnym ostrzeżeniem RCB. Będzie bardzo niebezpiecznie, "zostańcie w domach"

- Kochana... Wiem, że to ciężki dla Ciebie czas... ale pamiętaj, że Twój tata zostanie w Twoim serduszku na zawsze - pocieszała artystkę jedna z fanek.

- Ludzie, których kochamy zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach - skomentowała inna internautka.

- Życie bywa pięknymi chwilami... jak i tymi smutnymi i trudnymi... właśnie ta podróż to pokazała... - czytamy pod zdjęciem artystki.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani, jestem zmuszona zakończyć moją piękną podróż po Tajlandii. Właśnie dowiedziałam się, iż zmarł mój Tato. Dziękuję Wam za tak liczną atencję na moich stories. Podróż do Tajlandii była dla mnie podróżą życia z jakże smutnym zakończeniem. Nie podejrzewałam, że podróż życia zakończy się dosłownie, jak życie, śmiercią jednej z najbliższych mi osób. Pokonaliśmy w Tajlandii niemal 3 tysiące kilometrów, by chłonąć piękno tego kraju. Teraz przede mną dwa pełne smutku i żałoby dni, które spędzę tu na wyspie Koh Ngai, będąc myślami tysiące kilometrów stąd, w oczekiwaniu na samolot powrotny do Polski. Taką Tajlandię, jak na zdjęciu chciałabym zachować w pamięci, choć zawsze będzie kojarzyła mi się z ogromną tragedią mojej Rodziny.

Post udostępniony przez Etna (@etnamusicofficial)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Badania, które warto robić przynajmniej raz w roku. Dzięki nim można wiele się dowiedzieć o swoim zdrowiu
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. Jacek nagle rzucił się Dagmarze do łóżka. Posypały się ostre, niecenzuralne słowa
  4. Polacy w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Nic nie można zrobić, władze rozkładają ręce
  5. Pierwszy raz zgwałcił ją, kiedy miała zaledwie 15 lat. Uwielbiana mistrzyni przerwała milczenie

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News