Gwiazdor disco polo Czadoman w rozpaczy. Przekazał wiadomość o nieopisanej stracie, kochał to "cacko"

Gwiazdor disco polo Czadoman w rozpaczy. Przekazał wiadomość o nieopisanej stracie, kochał to "cacko" Źródło: youtube.com/polsat

Gwiazdor disco polo przekazał druzgocącą wiadomość. Muzyk Czadoman nie jest już właścicielem gadżetu, z którym kojarzyli go fani w całej Polsce. Sam wokalista twierdzi, że to nieopisana strata.

Znany muzyk disco polo Czadoman przekazał smutną wiadomość. Artysta, który przed kilkoma dniami wystawił na aukcję "swoje cacko" przyznał, że licytacja jego gadżetu skończyła się. Mimo zdobytych w ten sposób pieniędzy, wokalista przyznaje, że strata jest nieopisana. To właśnie z tym gadżetem go utożsamiano.

Gwiazdor disco polo sprzedał "swoje cacko". Pożegnanie z gadżetem artysty

Czadoman, który cieszy się wielką popularnością w całej Polsce, na występy swojego zespołu najczęściej dojeżdżał czerwonym Porsche Camaro, które przez lata kariery stało się jego wizytówką. Przez decyzję żony, artysta musiał się pożegnać ze swoim legendarnym autem, o czym poinformował fanów za pomocą Facebooka.

- Nie będę ściemniał - żona od pół roku truje du*e, żebym sprzedał, bo cytuję: "Po co ci dwa takie same" !? Hmmm. Oba są tylko podobnego koloru! No ale nic, trudno...Wystawiam - napisał artysta, linkując link do aukcji samochodu.

Jak się okazało mimo dużej, zaporowej, początkowej ceny - 99 tysięcy złotych - na samochód artysty znalazł się chętny. Jak się okazuje jest to znajomym artysty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czadoman żegna swoje auto

Nie da się ukryć, że pożegnanie z autem, na które artysta zarobił dzięki swojej ciężkiej pracy i całym miesiącom koncertowania w Polsce było dla Czadomana niezwykle bolesnym wydarzeniem. Jak sam mówi, robi to z wielkim żalem, ale i nadzieją, że to niezwykłe, sportowe auto będzie pociechą dla następnego właściciela, który doceni jego klasę i szybkość.

- Od dziś moje kochane, wspaniałe, słodziutkie, śliczniutkie Porsche Camaro w rękach nowego właściciela! Dziękuję Wszystkim za udostępnienie aukcji z moim autem, nie spodziewałem się aż tak dużego zainteresowania! Najszybszy jednak był mój kolega, niech go cieszy tak jak mnie... - napisał artysta na swoim Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec przeżyli TRAGEDIĘ. Do dziś nie pogodzili z TĄ wielką stratą. Przygotujcie chusteczki
  2. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  3. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób
  4. Była żona Cejrowskiego dodała szokujący wpis. W sieci rozpętała się burza, jakiej jeszcze nie było
  5. Mama wyznała, że spodziewa się 17-stego dziecka. Wtedy córka powiedziała coś, przez co wszyscy na chwilę zamarli
  6. Dziś z samego rana Polsat przekazał smutną informację. Nie żyje legendarny muzyk, którego kochały miliony
      

źródło: Disco-polo.info

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News