Gwiazda disco polo pojawiła się w "The Voice of Poland". Nikt się nie odwrócił

Gwiazda disco polo pojawiła się w "The Voice of Poland". Nikt się nie odwrócił Źródło: screenshot/TVP

Gwiazdor disco polo pojawił się w ostatnim odcinku The Voice of Poland". Wiele osób może się zdziwić, że nikt się nie odwrócił. Sam wykonawca jednak nie był bardzo przejęty.

Lider popularnego zespołu disco polo pojawił się w The Voice of Poland. Jego rola była jednak inna, niż można się spodziewać. Poszedł tam ze względu na jedną bliską osobę.

Lider zespołu disco polo wspierał uczestniczkę

Ostatni odcinek talent show The Voice of Poland dostarczył widzom wielu emocji. Oprócz świetnych i wzruszających wykonań uczestników pojawiły się też gwiazdy, doskonale znane przede wszystkim fanatykom muzyki disco polo. Jak mogliśmy zobaczyć, lider zespołu Bayer Full razem z wokalistką swojej grupy, Beatą Jasińską, postanowili wesprzeć swoją obecnością Julię Jasińską. 

Julia jest córką wokalistki zespołu Bayer Full, dlatego nie mogło zabraknąć jej mamy na backstage'u. Również Sławomir Świerzyński postanowił towarzyszyć swojej znajomej podczas występu. Nastolatka od urodzenia zna słynnego wokalistę disco polo i bardzo go lubi, dlatego jego wsparcie na pewno pomogło pokonać stres związany z udziałem w programie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Julia ma dobry pomysł na swój repertuar, na swoje życie - mówił przed występem Sławomir Świerzyński. 

Wokalista zdradził, że nastolatka swoje pierwsze sceniczne kroki stawiała już kilkanaście lat temu podczas koncertu jego zespołu w Węgrowie. Julia miała wtedy zaledwie roczek. Co więcej debiutująca wokalistka zdradziła, że chciałaby pójść w ślady swojej mamy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą

2. Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

– Jestem dumna z mojej mamy, że dotarła tam, gdzie jest, że ma to szczęście. Z wiekiem zrozumiałam, że muzyka to jest coś w czym się spełniam, co dodaje mi skrzydeł i co chcę robić w przyszłości - wyznała Julia Jasińska przed występem w programie.

Wszyscy mocno trzymali kciuki za nastolatkę, która w programie "The Voice of Poland" wykonała utwór „Girls Like You” z repertuaru Maroon 5. Niestety jej wykon nie przypadł do gustu jurorom i dziewczynie nie udało się odwrócić żadnego trenerskiego fotela. Michał Szpak po jej występie stwierdził, że w przypadku Julii jest jeszcze za wcześnie na karierę piosenkarki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie Biedronka i nie Lidl. Najtańszy supermarket w Polsce bije je na głowę
  2. Gwiazda rozwścieczyła fanów. Zarzucili jej, że kpi z Holocaustu
  3. Przejechał 600 km, żeby zjeść w restauracji Magdy Gessler. Nigdy nie zapomni tego, co doświadczył podczas wizyty
  4. Mama i jej partner skatowali 2-letnie dziecko, umierało dwa dni. Najgorszy jest powód ich zwierzęcej agresji
  5. Byli przekonani, że noworodek nie żyje. Kiedy się ocknął, włożyli go do lodówki

źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News