Magda Narożna z "Pięknych i Młodych" właśnie ujawniła całą prawdę o pobiciu. Afery ciąg dalszy

Magda Narożna z "Pięknych i Młodych" właśnie ujawniła całą prawdę o pobiciu. Afery ciąg dalszy Źródło: youtube/Biznes Misja/

Gwiazda disco polo, Magda Narożna, zdradziła całą prawdę w sprawie pobicia, do którego miało dość zaraz po sylwestrowym koncercie. Choć fani byli wręcz pewni, że kryzys został zażegnany, końca afery wciąż nie widać.

Świat disco polo zawrzał, gdy do sieci trafiło niepokojące nagranie z udziałem członków grupy "Piękni i Młodzi". Szczegóły jeszcze bardziej odbierały mowę, bowiem głosiły, że między gwiazdami doszło do poważnego konfliktu z użyciem rękoczynów. Sprawa odbiła się w sieci naprawdę sporym echem, a teraz wokalistka zespołu postanowiła ujawnić jaka jest prawda. 

Gwiazda disco polo zdradza prawdę o pobiciu 

Portale plotkarskie zalewa fala coraz to nowszych doniesień w sprawie afery z udziałem "Pięknych i Młodych", a żeby być pewnym przekazywanych dalej informacji, portal Pudelek postanowił skontaktować się z wokalistką Magdą Narożną, która wydała specjalne oświadczenie. Celebrytka zdecydowała się ujawnić szczegóły zdarzenia, które według niej jako jedyne są prawdziwe. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Warto wspomnieć, że Joanna, partnerka Dawida Narożnego, twierdzi, że została zaatakowana przez Krzysztofa, partnera Magdy. Wszystko miało zacząć się w momencie, gdy Dawid próbował dowiedzieć się od Magdy kto zajmuje się ich córką. Wówczas wokalistce miały puścić nerwy, a w emocjach ponoć rzuciła się na Joannę. Ta miała zacząć bronić się gazem pieprzowym, gdy do ataku przyłączył się Krzysztof. Tymczasem wersja Magdy, czyli rzekomej prowokatorki, jest zupełnie inna, a jak się okazuje, nieścisłości pojawiają się już na wstępie. 

- Wbrew temu, co sugerują niektóre media, sytuacja ta miała miejsce 2.01.2020 roku. Do incydentu, którego wyjaśnieniem z pewnością zajmie się sąd, doszło w trakcie prywatnego spotkania - dwa dni po sylwestrze, zatem wiązanie tego z organizowanym przez TVP "Sylwestrem Marzeń” jest rozpowszechnianiem nieprawdy - przed czym przestrzegam. Skutkować to będzie kierowaniem spraw na drogę sądową - napisała w oświadczeniu dla Pudelka.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Agnieszka Chylińska pokazała rzecz, którą zrobiła jej córka. Serce pęka, żaden rodzic nie wie, jak zareagować

Narożna przyznała, że afera toczy się jedynie na tle osobistym, dlatego nie chce w szczegółach odnosić się do przyczyn konfliktu. Nie ukrywa, że podjęła już kroki prawne, które ma nadzieję, że przyniosą jej zwycięstwo i chwilę wytchnienia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przyszła na świat w pędzącej karetce. Wzorowa akcja ratowników medycznych
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Gwiazdor TVN trafił do szpitala, konieczna była operacja. Przekazał przygnębiającą wiadomość, leży pod aparaturą
  4. Dostałeś takiego smsa? Pod żadnym pozorem nie odpowiadaj, stałeś się ofiarą podstępnych złodziei
  5. W ataku pod Paryżem ofiarą był Polak. Janusz własnym ciałem zasłonił żonę, uratował jej życie

Źródło: pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News