"Za to powinni zamykać do więzienia". Na Polsacie zmasakrowano coś, co kochają miliony Polaków, dramat

"Za to powinni zamykać do więzienia". Na Polsacie zmasakrowano coś, co kochają miliony Polaków, dramat Źródło: YouTube - #shoty top 10

Disco polo cieszy się sporą popularnością wśród Polaków, co wykorzystują różne stacje telewizyjne. Wczoraj Polsat zaprezentował swoim widzom pewien koncert, który spotkał się z negatywnymi opiniami. Wszystko przez jeden z występów.

Disco polo do dziś należy jest jednym z ulubionych gatunków muzycznych w Polsce, w związku z czym istnieje spore zapotrzebowanie na transmitowanie koncertów w telewizji. Nie każdy koncert cieszy się ogromną oglądalnością, choć dotychczasowe transmisje wskazują na to, że emitowanie muzyki na żywo opłaca się producentom telewizyjnym. Czasami jednak dochodzi do bardzo nietypowych sytuacji.

Jedną z nich na pewno długo zapamiętają producenci koncertu pokazywanego na Polsacie. Władze stacji liczyły, że zaprezentowane wydarzenie spodoba się wszystkim widzom, lecz jeden z występów był na tak niskim poziomie, że w internecie błyskawicznie pojawiły się komentarze zażenowanych internautów. Trzeba przyznać, że mieliśmy do czynienia z bardzo słabym wykonaniem.

Disco polo należy do ulubionych gatunków muzycznych Polaków

Na scenie podczas wczorajszego koncertu disco polo na Polsacie obserwować mogliśmy wielu wykonawców, którzy cieszą się powszechnym szacunkiem wśród Polaków kochających ten gatunek. Wśród nich znaleźli się między innymi zespół Boys oraz MiłyPan, a także zespół Classic, który swoją karierę zaczynał jeszcze w latach 90.

Doświadczeni muzycy zdecydowali się na wykonanie piosenki spoza ich repertuaru, co zaskoczyło wielu widzów. Na koncercie disco polo usłyszeliśmy piosenkę "Zanim pójdę" zespołu Happysad, która została wykonana w bardzo nietypowej, zupełnie różniącej się od oryginału aranżacji. Interpretacja nie spotkała się z sympatią widzów, którzy byli wyjątkowo zażenowani nowym brzmieniem znanej piosenki.

Disco polo na Polsacie spotkało się z krytyką

- Co to ma być? Tak potraktować Happysad? Są rzeczy, których takie zespoły nie powinny dotykać. Polsat, chcecie stracić widzów? - pyta internautka, która głośno wyraziła swoją opinię, stwierdzając, że zespół Classic wykonał utwór grupy rockowej w katastrofalny sposób.

- Za to powinni zamykać do więzienia - stwierdziła krótka inna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Tak wygląda grób Pawła Adamowicza już 7 miesięcy po pogrzebie. Niewiarygodne
2. Wysokie kary za parkowanie koło Biedronki. Klienci już powiadomili policję

Możemy być pewni, że osoby odpowiedzialne za piosenki wykonywane na scenie następnym razem uważniej wysłuchają wszystkich grup na próbach, by nie dopuścić do kolejnego wysypu negatywnych komentarzy w internecie. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Polska aktorka pobita przez zagranicznego aktora. "Uderzył mnie bardzo mocno. Nikt mi nie pomógł"
  3. Psy leżały na torach, zbliżał się do nich pociąg. Mężczyzna stał z boku i wszystko nagrywał
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News