Królowa disco polo mistrzowsko utarła nosa byłemu mężowi. Te zdjęcia rozkładają na łopatki

Królowa disco polo mistrzowsko utarła nosa byłemu mężowi. Te zdjęcia rozkładają na łopatki Źródło: Instagram/ @madzia_pim

Gwiazdy disco polo, które stanowiły słynne branżowe małżeństwo, rozstały się. Ona jednak udowadnia, że były mąż jest jej niepotrzebny. Z mediów społecznościowych wynika, że Magdalena Narożna doskonale radzi sobie ze wszelkimi obowiązkami.

Najsłynniejsza para disco polo, czyli Magdalena Narożna i Dawid Narożny, rozstali się. Razem tworzyli grupę Piękni i młodzi, która łączyła muzykę z pogranicza disco polo, dance i pop-rock. Wygląda jednak na to, że ciężko było połączyć życie rodzinne i zawodowe. Narożni zaskoczyli fanów, gdy jakiś czas temu ogłosili w mediach społecznościowych, że ich drogi się rozchodzą.

Gwiazdy disco polo po rozstaniu. Pozostają w przyjaźni

Muzycy poprosili w oświadczeniu o uszanowanie ich prywatności, głównie z powodu córki - 9-letniej Gabrysi. Para nie rozstała się bowiem w gniewie, przeciwnie - wciąż kontynuuje swój zawodowy projekt, a na koncerty Pięknych i Młodych biją tłumy fanów disco polo. Magdalena i Dawid pozostali przyjaciółmi, co więcej - oboje znaleźli już nowych partnerów. 

W sferze zawodowej zmieniło się więc dla nich niewiele, ale w życiu prywatnym jest na pewno inaczej. Choćby fakt, że Dawid Narożny wyprowadził się z domu, który zajmowała rodzina i przeniósł do nowego lokum. Także wszelkie domowe obowiązki pozostają na głowie Magdaleny. A ona udowadnia, że nie ma z tym żadnego problemu i pomoc męża nie jest jej niezbędna.

Magdalena Narożna i domowe obowiązki. Wszystko idzie bez problemu

Magdalena Narożna udowadnia za pośrednictwem mediów społecznościowych, że nie ma problemu z ciężką pracą w domu. Ostatnio pochwaliła się wykonywaniem robót, które wymagają sporej siły. Niewykluczone, że w dawnych realiach zajmowałby się nimi Dawid, ale artystka pokazuje, że nie ma  z tym problemu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Tata zabrał 3-letnią córkę. Znaleźli ją zgwałconą i bez głowy
2. Sprawdziliśmy ile zarabia kasjer w Lidlu. Suma jest niespodziewanie wysoka

Magdalena Narożna za pomocą Instagrama zademonstrowała fanom, jak robi porządki w ogrodzie. Do pracy wykorzystała ciężką dmuchawę, za pomocą której pozbywała się liści z podjazdu. Nie da się ukryć, że maszyna jest ciężka, a jej użycie wymaga niemałej siły. Gwieździe disco polo nie nastręcza to jednak żadnych problemów, liście zmiecione zostają z podjazdu natychmiastowo. Tak wyglądały heroiczne zmagania gwiazdy z wielką dmuchawą:

Źródło: Instagram/ @madzia_pim

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  2. Legendarna polska piosenkarka straciła ukochanego w PRZERAŻAJĄCYM wypadku. Do dziś nie pogodziła się ze stratą
  3. Polsat poinformował o koszmarnych wydarzeniach za granicą. 9 osób zamordowanych, 26 rannych
  4. Złodzieje okradli żonę gwiazdora. "Niewybaczalny grzech", nie wiedzą z kim zadarli
  5. Magda zauważyła dziwne zachowanie swoich sąsiadów. Gdy poszła w odwiedziny, odkryła ich najintymniejszy sekret

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News