Przełom ws. dilera gwiazd. 200 celebrytów usłyszy zarzuty

Przełom ws. dilera gwiazd. 200 celebrytów usłyszy zarzuty Źródło: Fot. Flickr (Valerie Everett)

To dochodzenie wstrząśnie polskim show-biznesem! Aż 200 celebrytów usłyszy wkrótce zarzuty w sprawie związanej z działalnością, którą prowadził diler gwiazd. Fanom aż trudno jest w to uwierzyć.

Kiedy światło dzienne ujrzały tajemnice Cezarego P., opinia publiczna była wstrząśnięta. Mężczyzna oraz bliskie mu osoby miały zaopatrywać w najwyższej jakości kokainę około 200 celebrytów, ich agentów oraz współpracowników.

Komu sprzedawał diler gwiazd?

Śledztwo dotyczące samego dilera trwa już ponad pół roku. Wkrótce za swoje czyny odpowiedzą także gwiazdy, które do tej pory pełniły jedynie funkcję świadków. ZOBACZ TAKŻE: Jennifer Lawrence broni sukienki, która wywołała burzę. „To była moja decyzja” Lista klientów Cezarego P. składać ma się z 237 nazwisk topowych celebrytów. Czas pokaże, jaka część zostania ostatecznie ukarana przez sąd za posiadanie twardych narkotyków.

200 osób usłyszy zarzuty

- Po dokonaniu analizy akt śledztwa przeciwko Cezaremu P. stwierdzono, że w kontekście ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii analizie należy poddać zachowania osób, które nabywały narkotyki od Cezarego P. i Piotra S. - poinformował w rozmowie z Radiem Zet Łukasz Łapczyński, pełniący funkcję rzecznika Prokuratury Okręgowej w Warszawie. ZOBACZ TAKŻE: Byli razem 10 lat. Lewandowski nagle ogłosił rozstanie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News