Rząd zajął się dietą Polaków. Podał jadłospisy dla każdego

Rząd zajął się dietą Polaków. Podał jadłospisy dla każdego Źródło: pixabay

Dieta dla Polaków? Okazuje się, że Narodowy Fundusz Zdrowia wie, z jakimi problemami spotyka się społeczeństwo. Na stronie instytucji właśnie pojawił się jadłospis, który ma nie tylko uchronić przed chorobami, ale i zmienić jakość życia.

Dieta według NFZ powinna być zbilansowana. Fundusz, który jest jednostką podległą rządowi, postanowił zająć się jadłospisem Polaków i zachęcić ich do mądrych wyborów. Oprócz porad i wygenerowania indywidualnej rozpiski, można także skorzystać z porad, jakie oferują specjaliści.

Dieta według NFZ. Co znajdziemy na stronie funduszu?

Porady dietetyczne nie są nowością w Internecie. Sieć zalana jest poradami dietetyków i możliwością wygenerowania indywidualnego jadłospisu, który nie tylko pozwoli na zrzucenie kilku kilogramów, ale i wspomoże walkę z chorobami. Okazuje się, że NFZ idzie z duchem czasu i na specjalnej platformie można wygenerować konto, które posłuży nam do odnalezienia własnego menu. Aby skorzystać z oferty porady dietetycznej, należy się zalogować na stronie, którą moderuje NFZ. Wystarczy adres mailowy, aby stworzyć konto. To pozwoli nam na skorzystanie z porad, które pojawiają się po aktywacji. Należy podać także szczegóły, które sprawią, że będziemy mogli otrzymać indywidualną dietę. Wśród nich: wzrost, waga, wiek. Z jadłospisu można także skorzystać bez zakładania konta. W tej wersji znajduje się tygodniowa dieta, która ograniczona jest wartością 1200 kcal. Korzystając z niej z pewnością w niedługim czasie można stracić nadprogramowe kilogramy i poprawić kondycję. Większość prywatnych dietetyków nie poleca jednak tak dramatycznego ucinania kilokalorii, gdyż może przynieść to niepożądane skutki zdrowotne.

Co oferuje strona NFZ z dietami? Pozytywny odbiór

Chociaż dieta powinna być ustalona przez dietetyka, który indywidualnie powinien podejść do naszego stanu, okazuje się, że zaprezentowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia "internetowy poradnik" spotkał się z pozytywnym odbiorem. Ci, którzy skorzystali z oferty platformy przyznają, że dużym plusem jest brak reklam i prób "sprzedania usług". Na stronie pojawiają się zarówno zdrowe przepisy, jak i omówienia popularnych diet. Ci, którzy zmagają się z przewlekłymi chorobami również mogą liczyć na stworzenie diety, która będzie mogła wspomagać ich kurację farmakologiczną.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ NFZ od wielu miesięcy prowadzi kampanię, której celem jest wyeliminowanie otyłości oraz chorób związanych z nieodpowiednim żywieniem. Program, który ma pomóc Polakom w wygenerowaniu diety z pewnością posłuży w wielu domach jako wzór. Na stronie można znaleźć także skuteczne porady, które z pewnością przydadzą się w każdej kuchni. Dzięki stronie możemy dowiedzieć się także, z jakimi chorobami związanymi z odżywianiem, muszą się zmagać Polacy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Janowski nie wytrzymał. Padły bardzo mocne słowa o rządach PiS
  2. Znany sportowiec chciał się zoperować na NFZ. Termin, który dostał to jakiś żart
  3. Wyłudził miliony od NFZ! Grozi mu dziesięć lat więzienia
  4. Anna Jantar i Jarosław Kukulski nie byli szczęśliwi? On zdradzał ją z jej największą rywalką
  5. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: INN Poland
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News