Kobieta odstawiła całkowicie nabiał i schudła 15 kilogramów. Korzyści jest znacznie więcej

Kobieta odstawiła całkowicie nabiał i schudła 15 kilogramów. Korzyści jest znacznie więcej Źródło: Pixabay/Alexas Photos

Dieta i zdrowy styl życia są niezwykle mocno promowane w mediach w ostatnim czasie. Coraz więcej osób rezygnuje z kolejnych produktów, dzieląc się w Internecie swoimi efektami. Ta kobieta pokazała efekty po wyeliminowaniu z diety nabiału.

Dieta może przyjmować różnorakie formy. W ciągu ostatnich kilkunastu lat można zaobserwować bardzo widoczną tendencję do przechodzenia na dietę nawet tych osób, które nie mają żadnych problemów z nadwagą. Tak zwany zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna stały się pewnego rodzaju modą, a coraz więcej osób zwraca uwagę na rodzaj, skład i ilość dziennego pożywienia.

Wiadomo już, jak bardzo negatywnie wpływa na nasz organizm cukier, słodziki i sztuczne konserwanty. Jednak nawet okazuje się, że nawet produkty powszechnie uznawane za zdrowe mogą przyczyniać się do osłabienia stanu naszego zdrowia. Ta kobieta postanowiła sprawdzić, co się stanie jeśli wyeliminuje ze swojej diety nabiał. Efekty są zdumiewające.

Dieta bez nabiału? Efekty są zaskakujące

Wiele osób wprost nie wyobraża sobie życia bez nabiału. Mleko, ser biały, żółty, jogurty i inne produkty są nieodłącznym elementem życia większości ludzi. Tak myślała też Dina Cheney, która pewnego dnia z dnia na dzień postanowiła zrezygnować właśnie z tego rodzaju produktów. Zostało to pokierowane w głównej mierze zaleceniem lekarza, który stwierdził, że jest to konieczne dla zachowania dobrego stanu jej zdrowia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Początkowo było to trudne, jednak szybko doceniła pozytywne skutki tej decyzji. Do tamtego momentu Cheney miała duże problemy z bólami żołądka i wzdęciami, które bardzo szybko ustąpiły po wprowadzeniu diety. Podobnie to było w przypadku reakcji alergicznych. Wielokrotnie męczyła się z zatkanymi zatokami, zaczerwieniami skóry, łzawiącymi i opuchniętymi oczami. Wyeliminowanie nabiału pomogło jej pozbyć się tych dolegliwości. Jednak z pewnością najbardziej zaskakujący jest fakt, że schudła aż 15 kilogramów - choć oczywiście dietę musiała wspomagać ćwiczeniami.

Dina Cheney znacząco poprawiła swoje zdrowie, dzięki tej decyzji. Trudno jednak stwierdzić, czy było to skutkiem samego nabiału, czy też najróżniejszych dodatków i sposobów przygotowywania nabiału, który trafia do hipermarketów po najróżniejszych ulepszeniach i obróbce termicznej. Jednak pomimo to faktem jest, że nabiał przetworzony jest kolejnym rodzajem produktów spożywczych, które nie mają tak pozytywnego wpływu na nasz organizm, jak się powszechnie uważa.

 

ZOBACZ TAKŻE

  1. 44-letnia gwiazda po porodzie pokazała się w bikini. Wygląda obłędnie
  2. Krystyna Pawłowicz w młodości była naprawdę ładna. Jak posłanka wyglądała kiedyś?
  3. Barbara Kurdej-Szatan znowu popłynęła na imprezie? Do sieci trafiły zdjęcia
  4. Po morderstwie przyjaciela księżna Diana zaczęła się bać. Ochroniarz ujawnił po latach
  5. TVN zapowiada najgorszy kataklizm od lat. Niszczycielski cyklon uderzył w kontynent
  6. Rozpaczliwe informacje Polsatu. Z ciężarówki ciekła krew. Gdy policjanci podeszli, zamarli

źródło: Chillzet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News