Partnerka światowej sławy piłkarza ujawniła szczegóły swojej diety. Jest zdumiewająco prosta, a przynosi fenomenalne efekty

Partnerka światowej sławy piłkarza ujawniła szczegóły swojej diety. Jest zdumiewająco prosta, a przynosi fenomenalne efekty Źródło: Instagram/georginagio

Dieta Georginy Rodriguez, narzeczonej Cristiano Ronaldo, niejednego zadziwi sekretnym składnikiem. Kobieta utrzymuje zachwycającą formę, mimo wymagającego trybu życia, właśnie dzięki swojemu wyjątkowemu jadłospisowi.

Dieta Georginy Rodriguez budzi zainteresowanie kobiet na całym świecie. Partnerka Cristiano Ronaldo często chwali się na swoim koncie na Instagramie nienaganną sylwetką. Na zdjęciach widać też, że zdarza jej się jeść dania, które z pewnością nikomu nie skojarzą się z drastycznymi wyrzeczeniami - w tym chociażby pizzę. Wiadomo już, co takiego robi gwiazda, aby nie stracić idealnej figury.

Dieta Georginy Rodriguez zawiera jeden specjalny składnik

Georgina Rodriguez zwraca uwagę, że żadne wyrzeczenia nie przyniosą oczekiwanych skutków, jeżeli nie zostaną poparte regularnym treningiem. W jej tygodniowym "rozkładzie jazdy" widnieje między innymi pilates, joga, trening cardio oraz fitness. Wszystko oczywiście w odpowiednich proporcjach, tak, aby nie przeciążyć organizmu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeżeli chodzi o sam jadłospis, Rodriguez podkreśla, że najważniejsze są w nim zdrowe, świeże składniki. Tajemnym składnikiem, który daje jej energię na cały dzień, a jednocześnie nie przyczynia się do przybierania na wadze, jest grillowane mięso. Dzięki sposobowi przyrządzania jest bardzo smaczne i zachowuje większość składników odżywczych.

Zasady zdrowego odżywianie według Georginy Rodriguez są bardzo proste

Według partnerki Cristiano Ronaldo, śniadanie powinno być lekkie i energetyczne. Dzień zaczyna od omletu, kawy z mlekiem bez laktozy oraz soku owocowego. Z samego rana należy unikać również mocnych przypraw.

Pomiędzy treningami warto pamiętać o uzupełnianiu substancji odżywczych. Rodriguez sięga wówczas po owoce o wysokiej zawartości energytycznej, takie jak banany. Obiad oczywiście jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia, dlatego powinien zawierać porcję warzyw, niedużą porcję węglowodanów, takich jak makaron lub ryż, oraz trochę grillowanego mięsa.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Miliarder dostał na urodziny trzy 12-letnie dziewczynki. Gwałcił je bez opamiętania, druzgocące doniesienia

Nie można również rezygnować z przekąsek - głód sprzyja nierozsądnym decyzjom żywieniowym. Dlatego zawsze warto mieć przy sobie jakiś owoc, który pozwoli nasycić głód i jednocześnie zaspokoić witaminowe potrzeby organizmu. Po południu można również pozwolić sobie na odpoczynek przy kawie.

Kolacja Georginy Rodriguez jest najczęściej bardzo podobna do obiadu - gwiazda po raz kolejny sięga po warzywa i grillowane mięso.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus stanie się 400 plus. Zmiany nie da się uniknąć
  2. Przyjaciółka Anny Jantar po latach wyznała straszliwą prawdę. Tego nie wiedział nikt, polały się łzy
  3. Małgosia znalazła na swojej wycieraczce prezerwatywę. Tuż obok leżał liścik, jak go przeczytała, chciało jej się płakać
  4. Urodziła bliźniaki, a lekarze na ich widok zamilkli. Dopiero jak na nie spojrzała, zrozumiała dlaczego
  5. Mąż pozwalał braciom i kuzynom wykorzystywać cieleśnie swoją żonę. Ale to nie było najgorsze, co jej zrobił

źródło: gazeta

Następny artykuł