Niesamowite! Matka trojga dzieci schudła aż 55 kilogramów. Zdradziła, jak tego dokonała, to nie takie trudne?

Niesamowite! Matka trojga dzieci schudła aż 55 kilogramów. Zdradziła, jak tego dokonała, to nie takie trudne? Źródło: instagram/losingkeelos/

Dieta tej matki, zdecydowanie była strzałem w dziesiątkę. Kobieta pokazała, że w dbanie o swoją sylwetkę nie jest aż takie trudne i zrzuciła aż 55 kilogramów. Ku uciesze wielu pań zdradziła, jak udało jej się tego dokonać.

Dieta okazała się prawdziwym cudem i zbawieniem dla tej kobiety. Jako matka trojga dzieci ze znaczną nadwagą, postanowiła zadbać o siebie i pozbyć się wszystkich zbędnych kilogramów, które do tej pory przyprawiały ją o kompleksy. Jej determinacja szybko zaczęła przynosić upragnione efekty i finalnie pozwoliła zrzucić prawie 60 kilogramów. Jaki jest przepis na najbardziej skuteczną dietę? 

Dieta odmieniła jej życie 

Mieszkająca na co dzień w Australii Keely Dellit jest matką trójki dzieci. Otwarcie przyznała, że po ostatniej ciąży nie mogła na siebie patrzeć. Jej figura wpędzała ją w coraz większe kompleksy, przez co czuła się źle we własnym ciele. 

- Kiedy wreszcie weszłam na wagę – kilka dni po porodzie – ważyłam 126 kg, nigdy wcześniej nie byłam tak ciężka. Wiedziałam, że muszę coś zmienić, i to nie tylko z powodu tej liczby, ale też dlatego, że źle się czułam – byłam wykończona. Poza tym chciałam być zdrowa dla trojga moich dzieci - wyznaje. 

Keely postanowiła powiedzieć stanowcze "nie" nadwadze i jak najszybciej zabrać się za siebie. Zapewne dla większości będzie sporym zaskoczeniem fakt, że udało jej się zgubić aż 55 kilogramów i to w zaledwie 14 miesięcy, a co więcej, obyło się bez różnego rodzaju operacji.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak udało jej się tyle schudnąć? 

Jak się okazało, przepis na idealną dietę według Keely jest banalnie prosty. Kobieta zwyczajnie zmieniła swoje nawyki żywieniowe, zaczynając od zmniejszenia ilości spożywanych dotychczasowych posiłków. Australijka przyznała, że nie rezygnowała z dnia na dzień z niezdrowego jedzenia, jednak starała się stopniowo go eliminować i wprowadzać zdrowsze zamienniki. 

- Kiedy już się do tego przyzwyczaiłam, zamieniłam napoje gazowane na soki, a te z czasem na wodę gazowaną. Zaczęłam gotować brązowy ryż w miejsce białego, używałam mleka roślinnego w miejsce krowiego; przygotowywałam posiłki w domu, zamiast zamawiać jedzenie na wynos. Te maleńkie zmiany, wprowadzane po kolei, sprawiły, że powoli zmieniłam swoje przyzwyczajenia - opowiada. 

Tak banalne sposoby przyniosły upragnione efekty i dziś, Keely cieszy się z pełni życia. Na Instagramie chętnie zamieszcza swoje zdjęcia nawet w bikini. Co więcej, uczy się pole dane, co wychodzi jej coraz lepiej i jest zachwycona swoją kondycją. 

instagram/losingkeelos/ 

instagram/losingkeelos/

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. Trąby powietrzne znowu przejdą przez Polskę, ale to nie wszystko. Pilne ostrzeżenia RCB dla całego kraju
  4. Najbrzydsze paznokcie hybrydowe w 2019 roku? "Dzieło" tej kosmetyczki doprowadziło klientkę do łez rozpaczy
  5. Michał Szpak w końcu znalazł drugą połówkę. To intymne zdjęcie z partnerką ujawnia wszystko
  6. Księżna Kate powiedziała wszystko nt. czwartej ciąży. Reakcja Williama zwala z nóg

Źródło: instagram 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu