Elektryzująca tajemnica diety coraz zgrabniejszej 41-letniej gwiazdy Polsatu ujawniona. To kuchnia pięciu przemian

Elektryzująca tajemnica diety coraz zgrabniejszej 41-letniej gwiazdy Polsatu ujawniona. To kuchnia pięciu przemian Źródło: .

Dieta Ady Fijał przynosi rewelacyjne efekty. 41-letnia gwiazda znana z występowania w telewizji Polsat może poszczycić się figurą nastolatki. A wszystko przez wyrobienie sobie niezwykłych nawyków żywieniowych i zastosowaniu w swoim życiu tzw. kuchni pięciu przemian.

Dieta jest tematem, który szczególnie w okresie letnim jest na ustach wszystkich Polaków. Nic w tym dziwnego, każdy chce prezentować się jak najlepiej w trakcie letniego wypoczynku, a także imponować swoją sylwetką na plaży.

O swój wygląd w bikini nie musi się martwić Ada Fijał, której figura wpędzi w kompleksy nawet nastolatki. Sekretem 41-letniej gwiazdy jest zastosowanie rozwiązań rodem z Chin. Mowa o "kuchni pięciu przemian".

Dieta Ady Fijał kluczem do piękna? Niesamowite efekty "kuchni pięciu przemian"

Każda z gwiazd polskiego show-biznesu ma trochę odmienny sposób na utrzymanie wielkiej urody i piękna. Dla Julii Wieniawy, chociażby jest to spożywanie zimnej wody z cytryną każdego rana. Aktorka może jednak patrzyć z zazdrością na starszą koleżankę Adę Fijał, która prezentuje się o wiele lepiej, mimo że nie spędza tak dużo czasu na siłowni, a sama przyznaje, że bardzo lubi podjadać słodycze.

Sposobem gwiazdy Polsatu na utrzymanie figury jest "kuchnia pięciu przemian", czyli metoda żywieniowa oparta wyłącznie na żywieniu się pokarmami sezonowymi i dostosowanymi do poszczególnych pór roku. Patrząc na to, jak artystka się prezentuje, można mieć pewność co do tego rozwiązania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fijał nie lubi ćwiczyć

Jak się okazuje, żeby osiągnąć efekty takie, jakie posiada Fijał, nie trzeba wielu wyrzeczeń. Sama modelka i gwiazda trzeciej edycji programu "Taniec z Gwiazdami" twierdzi, że nie lubi chodzić sama na siłownię, ale znalazła swoje, indywidualne rozwiązanie.

Na Instagramie Fijał widzimy, że do ćwiczeń mobilizuje ją trener indywidualny, który pomaga gwieździe telewizji Polsat w utrzymaniu doskonałej formy. My oczywiście możemy zadowolić się o wiele bardziej przyziemnymi metodami treningowymi takimi jak wszelkie ćwiczenia ruchowe, które po zmianie trybu naszego odżywania na kuchnię pięciu przemian mogą przynosić jeszcze większe rezultaty.

Instagram/Ada Fijał

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec przeżyli TRAGEDIĘ. Do dziś nie pogodzili z TĄ wielką stratą. Przygotujcie chusteczki
  2. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  3. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób
  4. Była żona Cejrowskiego dodała szokujący wpis. W sieci rozpętała się burza, jakiej jeszcze nie było
  5. Mama wyznała, że spodziewa się 17-stego dziecka. Wtedy córka powiedziała coś, przez co wszyscy na chwilę zamarli
  6. Dziś z samego rana Polsat przekazał smutną informację. Nie żyje legendarny muzyk, którego kochały miliony
      

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News