Wiadomo już, ile dokładnie schudła Magda Gessler. Jej córka Lara zdradziła sekret jej metamorfozy

Wiadomo już, ile dokładnie schudła Magda Gessler. Jej córka Lara zdradziła sekret jej metamorfozy Źródło: pikio.pl

Dieta Magdy Gessler przyniosła imponujące rezultaty. Restauratorka może pochwalić się zadziwiającym wynikiem. Jej córka zdradza, jaki jej sposób na taki sukces.

Dieta jest ogromnym wyzwaniem, nie jest łatwo osiągnąć wymarzony efekt. Ostatnio dużo mówi się o zmianie wizerunku Magdy Gessler. Widać, że restauratorka sporo schudła. Jak się okazuje, wynik jest imponujący, a Lara Gessler postanowiła podzielić się sekretem odchudzania swojej matki.

Dieta Magdy Gessler przynosi wspaniałe efekty

Magda Gessler traci kilogramy i chętnie chwali się fanom swoimi efektami. Magda Gessler zdradziła, że swoją obecną sylwetkę zawdzięcza dzieciom.  W rozmowie z "Wirtualną Polską" Lara Gessler opowiada, co się stało, że restauratorka poważnie wzięła się za siebie.

– Mama jest osobą, która żyje bardzo żywiołowo i dość hedonistycznie, zupełnie inaczej niż my z bratem. Oboje jesteśmy dość powściągliwi, trochę nudniejsi i bardziej usystematyzowani. Być może w jakiś sposób mama zainspirowała się naszym sposobem życia. Zobaczyła, że można funkcjonować inaczej, będąc jednocześnie łagodnym dla siebie – oświadczyła Lara Gessler.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka restauratorki nie ukrywa, że jest dumna ze swojej mamy i dopinguje ją w dalszych działaniach. Magda Gessler schudła aż 13 kilogramów, to naprawdę świetny wynik.

Magda Gessler uczy się odpowiedzialnego żywienia

– W pewnym momencie zaczęła stawiać nie tylko na smak potraw, ale również zwracać uwagę na poziom odpowiedzialności ekologicznej i społecznej przy odżywianiu. Oczywiście, ważne jest również to, by to odżywianie służyło jej zdrowiu – zaznacza Lara.

Chociaż Lara Gessler unika słowa "dieta" okazuje się, że ograniczenia jej mamy mają dużo wspólnego z typową dietą. Restauratorka ograniczyła tłuste potrawy i mięsa, a zastąpiła większą ilością warzyw. Uważa, że określanie diety może być szkodliwe.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje mąż uwielbianej polskiej gwiazdy. Zmarł po ciężkiej i długiej chorobie
2. TVN przekazuje pilne ostrzeżenie wszystkich banków w Polsce. Możecie stracić wszystkie pieniądze

– Uważam, że jest ono bardzo szkodliwe i bardzo wiele obiecuje, a nie o to chodzi. Bo dopóki nie poukładamy sobie w głowie, to żadna dieta nam nie pomoże. Osobiście nie jestem wielką fanką zawracania kijem Wisły, nie zmieniajmy więc wszystkiego na raz. Takie próby rodzą oczekiwania, a co za tym idzie, rozczarowania. Trzeba żyć w taki sposób, żeby być dla siebie łagodnym. I mam nadzieję, że mama poszła w tę stronę – wyznaje Lara Gessler.

Droga z odchudzaniem w przypadku Magdy Gessler dopiero się zaczyna, ale restauratorka idzie jak burza. 13 kilogramów to bardzo imponujący wynik. Mamy nadzieję, że jej zapał będzie dalej się utrzymywał, a zdrowe nawyki staną się codziennością.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W Lidlu sprzedają mięso za grosze, a w Biedronce tanie sery i słodycze. Najnowsze promocje zwalają z nóg
  2. W 2020 roku wielu Polaków straci 500 plus. Wiadomo już którzy, pojawiają się informacje, że nie ma już pieniędzy
  3. Socha pokazała zdjęcie małego syna, którego ma z Wiśniewskim. Wszyscy patrzą tylko na jego włosy
  4. W Radio Maryja odlecieli. "Tadeusz Rydzyk nowym wyklętym"  
  5. Przejdziesz na emeryturę przed 60. urodzinami. Emerytura stażowa leży na stole

źródło: wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News