Nastolatka w sukience błagała mamę o jeansy i koszulkę. Powód jest wyjątkowo posępny

Nastolatka w sukience błagała mamę o jeansy i koszulkę. Powód jest wyjątkowo posępny Źródło: .

Zła dieta była powodem licznych problemów nastolatki. Chociaż dziewczyna na co dzień chodziła w sukience, to pewnego dnia zaczęła błagać mamę o jeansy i koszulę. Sytuacja była naprawdę smutna, a powód tej niespodziewanej prośby wyjątkowo posępny.

Zła dieta może mieć wiele wyjątkowo przykrych konsekwencji. Nadwaga, pogorszenie stanu zdrowia, a także brak akceptacji ze strony społeczeństwa powodują, że niektóre osoby zamykają się w sobie i nie widzą sensu życia. Ta dziewczyna przeżyła prawdziwy koszmar, a pewnego dnia niespodziewanie poprosiła swoją mamę, aby szybko przyniosła jej do szkoły jeansy i koszulę. 

Nieodpowiednia dieta przyczyną poważnego problemu

Uczennica jednej z amerykańskich szkół zmagała się z ogromną nadwagą. Niestety zły tryb życia i nieodpowiednia dieta sprawiły, że dziewczyna kompletnie straciła pewność siebie. Nie mogła nawiązać dobrych relacji z rówieśnikami i nie widziała żadnych pozytywnych rzeczy w swoim życiu. Pewnego dnia postanowiła jednak to zmienić. 

Nastolatka chciała wyglądać bardziej dziewczęco

W końcu nadszedł dzień, kiedy postanowiła odmienić swoje życie. Mimo nadprogramowych kilogramów, chciała zacząć akceptować siebie taką, jaka jest. Dziewczyna po raz pierwszy zdecydowała się założyć sukienkę, aby wyglądać bardziej dziewczęco. Myślała, że zmiana garderoby i nastawienia do życia pomoże jej znaleźć przyjaciół. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety stało się dokładnie odwrotnie. Gdy Bailey weszła do szkoły w lekkiej sukience w kwiatki, stała się obiektem kpin i paskudnych żartów. Rówieśnicy zaczęli krytykować dziewczynę, że ktoś tak gruby jak ona nie powinien nosić sukienek. Jeden z uczniów zrobił nawet nastolatce kompromitujące zdjęcie, które wstawił do mediów społecznościowych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu

2. Kurski ujawnił, dlaczego Zamachowska i Kurdej-Szatan zostały wyrzucone z pracy w TVP

Bailey natychmiast zadzwoniła do mamy i poprosiła, aby przyniosła jej do szkoły jeansy i koszulę. Nie mogła znieść ciągłych kpin i przykrych komentarzy ze strony kolegów. Niestety do doświadczenie bardzo odbiło się na jej psychice. Jeszcze bardziej zamknęła się w sobie i nie mogła poradzić sobie z tym, jak potraktowali ją rówieśnicy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dopiero po ślubie zobaczył swoją żonę bez makijażu. Jego reakcja powala, upokorzył ją w okrutny sposób
  2. Dlaczego Bednarek miał dziwny "atak głupawki"? Doniesienia zza kulis zdumiewają
  3. Zwyrodnialec, żeby sprzedać psa jako suczkę, posunął się do barbarzyństwa
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nie ma co liczyć na wyższą emeryturę. Orzeczenie Sądu Najwyższego przynosi złe wieści dla emerytów

źródło: Jestpozytywnie

Następny artykuł