Roczny chłopiec cierpiał przy każdym szczotkowaniu włosów. Gdy rodzice zabrali go do lekarza, nie mogli uwierzyć w straszną diagnozę

Roczny chłopiec cierpiał przy każdym szczotkowaniu włosów. Gdy rodzice zabrali go do lekarza, nie mogli uwierzyć w straszną diagnozę Źródło: Daily Mirror

Diagnoza, którą usłyszeli od lekarzy rodzice małego chłopca, zmieniła ich życie. Chociaż ich syn wyglądał na zdrowe i szczęśliwe dziecko, jego matka miała przeczucie, że może dziać się z nim coś niedobrego. Roczne dziecko bardzo nie lubiło szczotkowania oraz mycia włosów. Później cała rodzina musiała stanąć do trudnej i nierównej walki. Historię malucha opisał tygodnik Daily Mirror.

Rodzice rocznego chłopca nie zdawali sobie sprawy, jak niepokojąca może być diagnoza, którą usłyszą od lekarzy w szpitalu. Wcześniej prawie nic nie wskazywało na to, że ich dziecko może być poważnie chore. Jednak kilka szczegółów oraz macierzyński instynkt sprawiły, że matka postanowiła zbadać swojego synka. To niestety był dopiero początek trudnej historii.

Diagnoza miała pojawić się niedługo. Chociaż roczny Freddy Slaven sprawiał wrażenie zdrowego i szczęśliwego dziecka, jego matka nie mogła przestać myśleć o pewnych sygnałach. Za każdym razem, gdy rodzice myli głowę i szczotkowali włosy chłopca, Freddy płakał, jakby odczuwał silny ból. W dodatku rodzice zwrócili uwagę na to, że bardzo łatwo dochodzi u niego do stłuczeń, przez co cały był posiniaczony.

Trudna diagnoza była początkiem walki

Diagnoza wywróciła życie rodziców Freddy'ego do góry nogami. Okazało się, że chłopiec cierpi na białaczkę. W dodatku lekarze stwierdzili też, że dziecko jest niedokrwione. Matka i ojciec zabrali go do szpitala, gdy na jego ciele pojawił się duży, purpurowy siniak, który nie chciał się wchłonąć. Specjaliści wykonali testy i stwierdzili ze smutkiem, że Freddy musi jak najszybciej przejść chemioterapię.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Taka diagnoza oraz trudna terapia w przypadku tak małego dziecka jest ogromnym wyzwaniem, zarówno dla malucha, jak i jego rodziców. Jednak rodzina dzielnie stanęła do walki z ciężką chorobą. Freddy ma również starszą siostrę. Matka i ojciec chłopca przyznali, że ujawnienie jej prawdy było bardzo trudne. Rodzice i personel medyczny przyznają, że roczny chłopiec dzielnie znosi chemioterapię.

Dzisiaj grzeje: 1. Ważny komunikat MSZ. Nagła zmiana w ostatniej chwili, wielu Polaków odetchnie z ulgą

2. Sfotografował córkę na plaży. W domu znalazł porażający szczegół, nie może się otrząsnąć

Po tym, jak diagnoza zmieniła życie rodziny Freddyego, jego rodzice postanowili założyć zbiórkę pieniędzy. Do tej pory otrzymali ponad 1600 funtów. Wszyscy przechodzą obecnie trudny okres, ale nie tracą nadziei i z podziwem obserwują, jak dzielnie chłopiec znosi terapię. Niedawno pisaliśmy również o przerażonych rodzicach, których dziecko urodziło się z siwymi włosami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od dzisiaj MEN wprowadza nowe zmiany. Co czeka uczniów szkołach?
  2. Mariusz Pudzianowski zrobił fanom prezent na dzień dziecka. Pokazał zdjęcie, gdy był chłopcem. Nie poznacie go (FOTO)
  3. Jeśli ją masz, natychmiast usuń, zamienia telefon w bezużyteczną cegłę. Eksperci ostrzegają
  4. Wrzucił do internetu nagranie. Chwilę później zginął w tragicznych okolicznościach
  5. 77-latka włożyła kartę do bankomatu i wprowadziła kod PIN. Sekundy później ktoś zaszedł ją od tyłu, popełnił wielki błąd
  6. Lidl ostrzega wszystkich klientów przed ogromnym oszustwem. Możesz stracić pieniądze z karty

Źródło: Daily Mirror

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News