Do mediów przedostała się informacja o obrzydliwym zwyrodnialcu, który zamienił życie 24-letniej Mileny Walczak w prawdziwy horror. Najpierw próbował ją podrywać, a kiedy ta odmówiła…

– On mieszkał w sąsiednim bloku. Z naszego balkonu widać jego okna. Spodobałam mu się, bo usiłował nawiązać bliższą znajomość – mówi Milena.

Któregoś dnia, 45-letni Grzegorz P. zaciągnął Milenę do piwnicy. Tam obezwładnił ją i oślepił, zgniatając gałki oczne kciukami. Potem, na wpół żywą i krwawiącą zaczął gwałcić. Później zabrał nieprzytomną do swojego mieszkania, gdzie znowu zaczął ją gwałcić

– Kciukami wcisnął mi oczy do środka. Zemdlałam. Jak się ocknęłam, byłam już bez spodni. Czułam potworny ból i nic nie widziałam. Po policzkach ciekła mi krew – opowiada przerażona ofiara.

– Gdy chciałam wstawać, podduszał mnie. Nie mogłam się ruszyć. Mdlałam, a on gwałcił dalej – dodaje.

Horror trwał przez trzy dni. Później psychopata – w obawie przed policją – wypuścił Milenę. Zwyrodniałym zboczeńcem zajęła się już prokuratura, a kobieta szuka środków na przeprowadzkę. Niestety, ani ona ani jej narzeczony nie mają na to odpowiednich środków. Osoby chętne pomóc Milenie mogą zadzwonić na numer 22 515-90-01.

źródło: fakt

...

Zobacz również