DDTVN lubi zapraszać do swojego programu przeróżne ciekawe indywidua, aby z nimi porozmawiać na tematy, które zainteresują widzów. Byli w ciężkim szoku, kiedy zobaczyli kto przyszedł do programu. Z każdym kolejny słowem było jeszcze gorzej. 

DDTVN to poranny program, który zaprasza do siebie gości, aby opowiedzieli widzom o jakimś problemie lub ciekawych rzeczach ważnych dla społeczeństwa. Zazwyczaj przychodzą ludzie, którzy mają coś do powiedzenia i są ekspertami w danej dziedzinie albo są aktywni w show biznesie i tym podobnych.

Tym razem było inaczej. Do programu została zaproszona para, mężczyzna wytatuowany od stóp do głów i jego transseksualna dziewczyna. Oboje opowiadali o swoich modyfikacjach na ciele, a trzeba przyznać, że jest ich naprawdę wiele i niektóre zwalają z nóg.

DDTVN zaprasza przeróżnych gości

Prócz tego, że oboje mają tatuaże, a różnego rodzaju kolczyki nie są im obce, to mają wszczepione implanty pod skórą. Wytatuowane oczy dodają im tylko przerażenia, które mogą wzbudzić wśród obcych im ludzi. Mimo to, czują się oni bardzo pewni siebie i tak tworzą swój wizerunek.

Adam Curlykale jest także youtuberem i na swoim kanale opowiada o swoim ciele i co z nim zrobił. W ostatnim czasie opowiedział o swojej największej modyfikacji, która wzbudza bardzo dużo kontrowersji wśród widzów.

Kilka miesięcy temu mężczyzna postanowił, że pozbawi się swojej męskości. Europie nie dało się tego zrobić, więc wyjechał do Ameryki Południowej. Tam usunięto mu genitalia i sutki. Adam twierdzi, że jest aseksualny i nie są mu potrzebne do szczęścia męskie atrybuty.

Wyjechał do Meksyku wraz ze swoją dziewczyną, która jest transseksualistką, Veronicą Carol Blades, szerzej rozpoznawalną jako Miss xRonix. Ona także podczas operacji usunęła penisa i mówi, że czuje się z tym bardzo szczęśliwa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ich głosy towarzyszą nam od dawna. Niewielu zna ich z wyglądu [ZDJĘCIA]

Oboje przekonują, że bardzo dobrze im się żyje bez genitaliów. Ich życie stało się o wiele ciekawsze i estetyczniejsze. Nie noszą teraz bielizny i preferują chodzenie nago, nie wstydzą się tego ani siebie.

Są także minusy tego zabiegu. W szczególności we znaki wdaje się fakt, że nie trzymają moczu. Adam opowiada, że jeżeli przychodzi czas na załatwienie swojej potrzeby to ma 5 minut, aby to zrobić, bo inaczej zaznacza terytorium jak kot. Problemem są także częste infekcje układu moczowego, ale z tym radzi sobie pijąc sok żurawinowy. Mimo to są szczęśliwi.

– Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że nie mamy oporów, by się pokazać sobie nago. Nie działamy na siebie seksualnie, dla nas nagość nie stała się tematem tabu, co otwiera nas na zupełnie nowe horyzonty, poznajemy siebie z zupełnie innej strony. (…) Nagość to jest nasze ubranie. Hejtują nas zazwyczaj osoby, które z własną seksualnością i cielesnością walczą, nie akceptują siebie. My jesteśmy szczęśliwi – mówi 32-letni Adam.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyborcy PiS nie mogą uwierzyć! Wassermann odchodzi przed wyborami
  2. Pracownicy TVN są oburzeni zachowaniem ich gwiazdy na planie. „Prawie rzygam”
  3. Klienci Biedronki są wściekli, ta promocja to OSZUSTWO! Uważajcie na siebie!
  4. Ile zarabia Agata Kulesza? Gwiazda „Idy” i „Róży”
  5. Znęcał się okrutnie nad psem, koniec historii rozerwie Ci serce. Odpowie za to?

13 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]

Student dziennikarstwa, pasjonat historii, wielki miłośnik pizzy hawajskiej.