Widzom DDTVN poopadały szczęki! Anita i Adrian z "ŚoPW" przekazali wielką nowinę

Widzom DDTVN poopadały szczęki! Anita i Adrian z "ŚoPW" przekazali wielką nowinę Źródło: Instagram/Anita Szydłowska

DDTVN przygotowało dla widzów ogromną niespodziankę. W najnowszym odcinku programu Anita oraz Adrian, którzy poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", podzielili się z fanami niezwykle radosną informacją. Publiczność jest naprawdę zachwycona.

DDTVN często gości na swych kanapach wielkie gwiazdy polskiego, a czasem nawet światowego show-biznesu. Wśród osób zapraszanych do programu znajdują się także uczestnicy poszczególnych programów stacji, którzy opowiadają o swych doświadczeniach.

DDTVN: Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradzili radosną wieść

Tym razem w popularnej "śniadaniówce" pojawili się wspólnie Anita Szydłowska oraz Adrian Szymaniak, którzy poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zostali bowiem wytypowani do zawarcia budzącego spore emocje związku małżeńskiego. Co ciekawe, para zdążyła w czasie trwania formatu niezwykle się ze sobą zżyć i kiedy dobiegł on końca, nie zdecydowała się na rozwód. Zamiast tego pozwoliła swej miłości rozkwitnąć.

Kiedy trzy dni temu Anita ogłosiła za pośrednictwem swego konta na Instagramie, że wraz z mężem pojawi się na kanapach "Dzień Dobry TVN", fani nie spodziewali się przygotowanej dla nich niespodzianki. Chociaż uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przekazała, że ma dla widzów bardzo radosną wieść, ostatecznego wyznania małżonków nie spodziewał się chyba nikt.

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewa się dziecka

- Najważniejsze to się ze sobą nie nudzić i nie dać się sobą znudzić. Wybierać ścieżki, wcale nie te, które są najłatwiejsze i które przeszło już wiele innych osób. Jeżeli jesteście ciekawi, co u nas słychać po tym prawie roku, i chcecie troszkę podgladnąć, jak teraz mieszkamy i jakie zmiany wprowadzamy. to zapraszamy na materiał do "Dzień Dobry TVN" w sobotni poranek. Myślę, że Wam się spodoba i postaramy się was zaskoczyć - napisała wówczas Anita, której rzeczywiście udało się zadziwić publiczność.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Para wyznała bowiem w programie, że spodziewa się swego pierwszego dziecka. Wkrótce na świat przyjdzie syn pary. Nie wiadomo jeszcze, jakie imię zdecydują się mu nadać małżonkowie. Jako pierwsi o ciąży Anity dowiedzieli się oczywiście członkowie rodziny oraz przyjaciele. Ostatecznie zakochani zdecydowali się także podzielić radosnymi wieściami z licznymi fanami, którzy obecnie życzą przyszłej mamie dużo zdrowia i cierpliwości w wychowywaniu malucha.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Katarzyna Figura BARDZO schudła! Prawie nie przypomina siebie
  2. Monika Olejnik mieszka w domu Władysława GOMUŁKI?! Co za rezydencja!
  3. Oliwia Bieniuk poprawiła swój wygląd? Internauci dopatrzyli się czegoś dziwnego na zdjęciu
  4. "Gessler w wieku 45 lat była ładniejsza niż 29-letnia córka Lara". Zdjęcia rozstrzygają
  5. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce

Źródło: Plotek

Następny artykuł