Kindze Rusin puściły nerwy! Atakuje w słusznej sprawie

Kindze Rusin puściły nerwy! Atakuje w słusznej sprawie

W dzisiejszym odcinku hitowej śniadaniówki stacji TVN Kindze Rusin puściły nerwy. Prowadząca DDTVN w ostrych słowach opisała swój stosunek do ministra środowiska. Dziennikarka nie zamierza cofać swoich słów.

Atmosfera w studio DDTVN była dziś bardzo napięta. Gdy temat rozmowy zszedł na politykę ministerstwa środowiska, Kinga Rusin była ogromnie poruszona. Dziennikarka słynie z troski o środowisko i dziką zwierzynę Polski. Aktywnie działa na ich rzecz, a gdy pojawił się pomysł poszerzenia odstrzału, osobiście udała się na otwarte obrady odpowiedzialnej za to sejmowej komisji. Nie jest to jedyny przypadek, gdy Rusin zawalczyła o swoje racje. Kiedy ogłoszono zamiar wyasfaltowania drogi biegnącej przez Puszczę Białowieską, celebrytka nagłośniła sprawę na Instagramie. Ostatecznie po fali krytyki i poparcia dla gwiazdy, władze wycofały się.

- Czas działać!!! Idziemy dziś do Ministerstwa Środowiska! Dołączycie? Spotkajmy się przed główną bramą o 13:00 (…). Razem z przedstawicielami organizacji walczących o Puszczę Białowieską chcemy wręczyć ministrowi Kowalczykowi petycję, którą podopisywaliście (…). Jak myślicie, przyjmie nas? Przez ostatnie tygodnie nie miał nawet czasu, żeby odpowiedzieć na złożoną przez działaczy propozycję spotkania... Nic się w tym ministerstwie od czasów Szyszki nie zmieniło. Jak się gardziło głosem większości Polaków, którzy żądają zaprzestania dewastacji polskiej przyrody, tak nadal się nim gardzi! Ale tak łatwo nie odpuścimy! Do petycji dołączymy Wasze podpisy przeciwko asfaltowaniu Puszczy. Będziemy je zbierać do ostatniej chwili. Podpisujcie proszę i namawiajcie innych! To tylko jedno kliknięcie! - napisała wówczas na Instagramie.

Ostre słowa na w DDTVN

Obecny minister środowiska, następca kontrowersyjnego Jana Szyszki nie odstąpił od popierania zwiększonego odstrzału. Henryk Kowalczyk stwierdził nawet, że opór i protesty spowodowane są "nadmierną wrażliwością". Kinga Rusin nie może wybaczyć ministrowi tych słów. Zdenerwowana dziennikarka, nie kryjąc niechęci wobec polityka i jego działań stwierdziła, że może to on sam powinien się zastrzelić. Napięcie próbował łagodzić współprowadzący show, dawniej związany z TVP Piotr Kraśko. Rozjuszona Rusin nie zamierzała jednak odstępować od swoich słów, dodają, że właśnie takie rozwiązanie miała na myśli. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Służby przez pomyłkę pobiły ojca małych dzieci. Kuriozalnie niskie kary
  2. Strzelanina pod Warszawą. Trwa policyjna obława na szaleńca z bronią
  3. UWAGA! W całej Polsce śmiertelna choroba atakuje nasze mruczki
  4. Styl Gwiazd – Małgorzata Socha
źródło: pudelek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News