świeca
fot. pixabay.com
Karol Zaborowski - 3 Sierpnia 2018

Oglądaliśmy go w Dzień Dobry TVN. Nie żyje

DDTVN dał mu sławę w Polsce, jednak znał go cały świat. Był niesamowicie charakterystyczną osobistością, a kilka lat temu mogliśmy zobaczyć jego wyciskającą łzy z oczu rozmowę z Kingą Rusin. Teraz cały świat obiegła tragiczna informacja o jego śmierci. Tysiące fanów na całym świecie nie może uwierzyć w to, co się stało.

Zombie Boy był najpopularniejszym modelem na świecie, za sprawą jego udziału w teledysku Lady Gagi, cały świat usłyszał o charakterystycznie wytatuowanym mężczyźnie. Jego pseudonim artystyczny wziął się od straszliwej historii, która wydarzyła się w jego dzieciństwie. W środę został odnaleziony w swoim domu w Montrealu. Popełnił samobójstwo, mając 32 lata.

Zombie Boy w DDTVN

Model kilka lat temu odwiedził Polskę i pojawił się w jednym z odcinków programu śniadaniowego stacji TVN - DDTVN. Opowiadał w nim o swojej chorobie, która dotknęła go w bardzo młodym wieku. Mężczyzna, gdy był jeszcze małym chłopcem, cierpiał na guza mózgu. Jak sam przyznał to, że przeżył, było prawdziwym cudem. - Kiedy byłem młody, przyjaciele nazywali mnie Zombie. Miałem taką ksywkę. To delikatna historia. Miałem guza mózgu, kiedy byłem mały i operowano mój mózg poprzez moje podniebienie. Szanse na przeżycie były znikome. Udało mi się, to był cud. Po operacji, kiedy wyszedłem ze szpitala, to było jak cud, dlatego przyjaciele nazwali mnie Zombie - wspominał. Oczywiście przy tak charakterystycznej postaci nie mogło zabraknąć pytań o jego tatuaże, które zdobią praktycznie całe ciało. Podobnie jak u wielu innych osób zaczęło się od jednego wzoru.
- Nigdy nie wiadomo, jak się skończy, nigdy nie wiadomo do końca, jak się będzie wyglądało. Na początku chciałem mieć tylko jeden, a potem jak widać zrobiło się więcej - mówił model.

Kto to Zombie Boy? Naprawdę nazywał się Rick Genest

Wszyscy kojarzą jego postać ze względu na zapadający w pamięć pseudonim. Zombie Boy to tak naprawdę Rick Genest, Kanadyjczyk, który na stałe zamieszkał w Montrealu. W 2010 roku założył swój profil w mediach społecznościowych i już w ciągu roku zyskał ponad milion obserwujących. Wtedy właśnie został zauważony przez Lady Gagę, która zaprosiła go do współpracy. To spowodowało, że światowa kariera stanęła przed nim otworem. Poza wybiegami jego wizerunek zdobił okładki takich czasopism jak GQ, Vanity Fair czy Vogue Hommes.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

PRZECZYTAJ: Popek pokazał pierwsze zdjęcie swojego syna. Zdradził też imię

PRZECZYTAJ: Lincz na gwiazdora TVN! Okrutnie oszukał widzów, tego mu nie wybaczą

PRZECZYTAJ: Michał Szpak jest zażenowany swoimi fankami. To złamie im serca

PRZECZYTAJ: Zdjęcie wstydu. Psy nadal przez Nas cierpią. Od 40 lat nic się nie zmieniło

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny screen youtube.com/Lady GagaPikio.pl portal rozrywkowo informacyjny screen youtube.com/WatchMojo.comPikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. flickrl.com
anna_szczepaniakDlaczego to zrobiły? 14 gwiazd, które odebrały sobie życie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
książkiewicz12 znanych Polaków, którzy pokonali raka [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News