Gwiazda DDTVN wyznała na wizji, że adoptowała córkę. Ogromne poruszenie w sieci

Gwiazda DDTVN wyznała na wizji, że adoptowała córkę. Ogromne poruszenie w sieci Źródło: screen shot z youtube.com/TVNpl

"DDTVN" to program, którego jedną z najbardziej lubianych prowadzących jest Magda Mołek. Gwiazda stacji znana jest ze swojego podejścia do kwestii prywatności. Stara się chronić jak może swoich sekretów, których ma bardzo wiele. Na jaw wyszedł jeden z nich, który zszokował media. Prowadząca program adoptowała córkę?

"DDTVN" kojarzony jest nieodzownie z prowadzącą Magdą Mołek, która dołączyła do produkcji TVN w 2005 roku. Media dotychczas wiedziały tylko o dwójce dzieci gwiazdy. Okazało się, że Magda Mołek od niedawna jest mamą także trzeciego dziecka, które adoptowała.

"DDTVN" zszokowało widzów. Magda Mołek zdradziła skrywaną od dawna tajemnicę

Magda Mołek jest mamą dwóch synów, którzy są owocem jej małżeństwa z Maciejem Taborowskim. O jej prywatnym życiu media wiedzą bardzo niewiele. Spowodowane jest to twardymi zasadami, które ma prowadząca "DDTVN". Na próżno więc szukać w artykułach tabloidów informacji o jej małżeństwie.

Ostatnio jednak gwiazda zdecydowała się zdradzić nieco więcej szczegółów związanych ze swoim macierzyństwem. Okazało się, że Magda Mołek ma troje dzieci. Przyznała się do tego w rozmowie w "Dzień dobry TVN".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magda Mołek adoptowała dziecko

Do "DDTVN" zaproszono Szymona Hołownię, który opowiadał o swoich akcjach charytatywnych, które prowadzi głównie na "czarnym kontynencie". Szymon Hołownia znany jest mediom jako katolik, który chętnie angażuje się w akcje ratujące dzieci. Pomógł już tysiącom poświęcając wiele swojego czasu, a także pieniędzy. W programie zachęcał widzów, aby także wspomogli finansowo dzieła, w których bierze udział od dawna.

Przy okazji wzruszającej wypowiedzi Szymona Hołowni, Magda Mołek postanowiła wyznać nieoczekiwanie, że adoptowała córkę, o czym dotąd nikt nie wiedział. Okazało się, że gwiazda TVN także angażuje się akcje.

 - Adoptowałam córkę. Mam teraz dwóch synów i córkę. Każdemu polecam ten rodzaj pomocy - wyznała widzom TVN.

Nietypowa informacja wyraźnie zaskoczyła widzów, a także media, które zaczęły rozpisywać się o dziecku Magdy Mołek. Zastanawiają się jak ma na imię jej adoptowana córka, a także jakiej jest narodowości.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News