Krzysztof Zalewski przez 18 lat nie znał swojego brata. Razem trafili do studia DDTVN

Krzysztof Zalewski przez 18 lat nie znał swojego brata. Razem trafili do studia DDTVN

DDTVN to jeden z najpopularniejszych programów telewizji śniadaniowej, w której bardzo często pojawiają się inspirujące historie. W jednym z ostatnich odcinków przedstawiona została niezwykła historia życia gwiazdy polskiego "Idola". Okazuje się, że udział w programie pomógł Krzysztofowi Zalewskiemu odnaleźć zaginionego brata.

DDTVN zaprosiło do studio niezwykłych gości. Przed kamerami pojawili się bracia: Krzysztof Zalewski oraz Igor Brejdygant. Pierwszy z nich 15 lat temu wygrał program "Idol" emitowany w telewizji Polsat. Gdyby nie udział w programie, mężczyźni nigdy nie dowiedzieliby się o swoim istnieniu. Tą wyjątkową historią podzielili się z widzami Dzień Dobry TVN. Można śmiało powiedzieć, że program "Idol" całkowicie zmienił życie Krzysztofa Zalewskiego. Muzyk nie tylko zrobił karierę i zdobył olbrzymią popularność, ale w końcu poznał rodzinny sekret i dowiedział się o istnieniu swojego brata. Okazało się, że jest on ambitnym i bardzo zdolnym człowiekiem. Jest on autorem scenariuszy do takich produkcji jak "Belle Epoque", "Na dobre i na złe" oraz "Ultraviolet".

DDTVN przekazało niesamowitą historię braci, którzy odnaleźli się po latach

W DDTVN artyści opowiedzieli o swoim pierwszym spotkaniu i wrażeniach, jakie im towarzyszyły. Początki nie były łatwe, jednak bardzo szybko nawiązali nić porozumienia. Mężczyźni odkryli między innymi wspólne muzyczne pasje, a później wszystko potoczyło się już bardzo szybko. - Coraz częściej okazuje się, że mamy dużo punktów wspólnych. Nie tylko chodzi o naszego ojca, o którym każdy z nas mógłby anegdoty opowiadać sobie nawzajem, to mamy kilka innych zainteresowań, które podzielamy. Choćby szeroko pojęta sztuka – opowiedział Krzysztof Zalewski w DDTVN. Bracia rozważali również wspólne projekty aktorskie, jednak ostatecznie nie zrealizowali tych planów.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Krzysztof Zalewski i Igor Brejdygant są braćmi - to ogromne zaskoczenie

Krzysztof i Igor nie chcieli opowiadać o szczegółach rodzinnej historii, jednak wyręczył ich w tym ojciec Stanisław Brejdygant, który w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" wyjawił okoliczności, w jakich dowiedział się o istnieniu syna Krzysztofa. Impulsem była wieść o śmiertelnej chorobie jego matki. Wtedy też, jak przyznaje mężczyzna, zdecydował się na utrzymywanie kontaktu z synem. Niezwykła historia braci niewątpliwie poruszyła widzów DDTVN. Na ich przykładzie widać, że los potrafi sprawiać nieoczekiwane niespodzianki.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ujawniono największy sekret Doroty Wellman! To dlatego wygląda tak dobrze?
  2. Co się dzieje u Danusi z "Krzyżaków"? Aktorka zniknęła u szczytu SŁAWY 
  3. Służby ostrzegają przed powodziami. Nagła zmiana pogody przyniesie tragiczne rezultaty w 4 województwach
  4. Maciej Musiał ucina plotki. Nie ma romansu z Kingą Dudą
  5. Andrzej Duda nagle się zmieni? Nie dajcie się nabrać
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Dzień Dobry TVN    
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News