DDTVN znalazło się dziś w ogniu zażartej krytyki ze strony widzów. Jej powodem było pojawienie się w studio, budzącej mieszane uczucia pary celebrytów. To nie był dobry dzień zarówno dla show, jak i jego gości.

DDTVN zawsze stara się dobierać gości tak, by zawsze odpowiadali trendom i zainteresowaniom widzów. Tematyką rozmów jest zwykle szeroko pojęty lifestyle, moda czy show-biznes.

W studio programu pojawiają się także gwiazdy, biorące udział w hitowych programach samego TVN. Odpowiadają wówczas na pytania żywo interesujące fanów.

W jednym z ostatnich odcinków zaproszonymi celebrytami byli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, czyli popularni Fit Lovers i uczestnicy programu TVN „Ameryka Express”. Niestety nie był to najlepszy wybór ze strony reaktorów programu.

DDTVN nie trafiło w gusta widzów

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz to para, znanych głównie z internetu, trenerów fitness i pasjonatów zdrowego trybu życia oraz ćwiczeń fizycznych. Ich kanał w serwisie YouTube subskrybuje ponad 1,4 miliona użytkowników, a ich konto na Instagramie obserwuje ich niemal milion.

Fit Lovers są na tyle popularni, że zaproszono ich do udziału w programie „Ameryka Express”, jednym z największych hitów stacji. Do tej pory wyemitowano siedem odcinków z nakręconego kilka miesięcy temu materiału i jak na razie para zakochanych sportowców trzyma się całkiem nieźle.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ich życie całkiem się zmieniło! Gwiazdy, które się nawróciły

Kontrowersje wśród widzów wzbudziło jednak zachowanie Janusza, który w jednym z odcinków ostro werbalnie zaatakował swoją towarzyszkę. Trenerowi nie spodobało się bowiem to, jak była ubrana i szarpiąc ją za rękę wykrzyczał w jej kierunku „Pamela, nie świeć dupą!”.

Burza po dzisiejszym programie

Widzowie uznali, że zaproszenie Fit Lovers nie było najlepszym pomysłem, szczególnie, że ani Kinga Rusin, ani Marcin Meller słowem nie wspomnieli o awanturze dotyczącej ubioru Pameli. Fani programu uznali, że był to element ocieplania ich nadszarpniętego wizerunku, szczególnie, że rozmowa toczyła się wokół ich związku i zaręczyn.

Pod postem na facebookowym koncie DDTVN informującym o wizycie Fit Lovers, rozpętała się prawdziwa burza.

– Pan pokazał prawdziwą twarz w „Ameryka Express”, więc teraz rozpoczęło się ocieplanie wizerunku. Okropni sztuczni oboje, on i ona; Jest w nich coś takiego, co sprawia, że im nie wierzę; Będą teraz latać po śniadaniówkach i ocieplać wizerunek; Nie wiedziałam, kim są, dopóki nie obejrzałam odcinka „Ameryka Express”. I – jak mówią – pierwsze wrażenie najważniejsze. U mnie to wrażenie nie jest najlepsze; Oglądam „Ameryka Express”, oglądam wywiady z nimi i jedno stwierdzam: on bardzo podporządkował sobie Pamelę. A ona zaopatrzona okropnie w niego. Nie podoba mi się ta para. Jedyne, co mają fajnego to lajtowe podejście do życia – piszą wściekli na Fit Lovers internauci.

Znaleźli się jednak i tacy, którzy próbowali bronić pary celebrytów.

– A ja uwielbiam ich oglądać, jak spełniają swoje marzenia, nakręcają innych swoim optymizmem. Szkoda, że TVN dla wyświetleń tak krzywdząco zmontował scenę w autobusie. Fit Lovers, nie zmieniajcie się, dalej idźcie w dobrym kierunku; Oni mają tyle pozytywnej energii, a wszyscy źle ich oceniają, bo robią to, co kochają; Ja im gratuluję i podziwiam za ciężką pracę, zdobywanie uznania przez lata, wniesienie do mediów czegoś odmiennego, wreszcie pozytywnego spojrzenia na świat! Chciałabym mieć takie podejście – argumentują obrońcy.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Kurdej-Szatan zrobiła to dla pieniędzy. Dramat gwiazdy, już żałuje
  2. Książę Harry zostawił ciężarną Meghan Markle! Potężna burza w Wielkiej Brytanii
  3. No i się zaczęło! Wybory samorządowe do powtórki?
  4. Ile zarabia Agnieszka Radwańska? Zarobki zwalają z nóg
  5. Nigdy nie rób tego swojemu psu! Skrzywdzisz go na całe życie

Czy oglądasz "Ameryka Express"?

Loading ... Loading ...

Ich głosy towarzyszą nam od dawna. Niewielu zna ich z wyglądu [ZDJĘCIA]

źródło: pudelek.pl