DDTVN podał ile dokładnie ważą polskie celebrytki. Ogromne oburzenie internautów

DDTVN podał ile dokładnie ważą polskie celebrytki. Ogromne oburzenie internautów Źródło: DDTVN

DDTVN zaskoczył internautów publikacją, która pojawiła się na oficjalnej stronie TVN. Autorzy artykułu postanowili zestawić ze sobą polskie celebrytki. Porównano ich wagę, co rozzłościło internautów. Uważają, że to zdecydowana przesada i kompletne nieporozumienie.

DDTVN swoją ostatnią publikacją zadziwił internautów. Na stronie programu pojawiło się zestawienie, w którym to porównano polskie celebrytki pod względem ich wagi ciała. To wywołało szok, a także wielkie oburzenie. Czy stacja po raz kolejny przesadziła?

DDTVN zszokował internautów. Stacja waży polskie celebrytki

Na oficjalnej stronie DDTVN możemy przeczytać, ile ważą polskie celebrytki. Raport stworzony został przez Agnieszkę Jastrzębską, która to najprawdopodobniej zapytała gwiazdy o wagę.

Z artykułu możemy więc dowiedzieć się ile waży między innymi Kasia Warnke, Julia Wieniawa, Natalia Siwiec, Anna Jagodzińska, Joanna Krupa, Patrycja Kazadi, Kasia Tusk, Anja Rubik, Anna Mucha czy Kasia Cichopek. Oprócz wagi uwzględniono także plany, jakie względem sylwetki mają wspomniane postaci, które chcą przed wakacjami pozbyć się kilku kilogramów.

To oburzyło internautów. Nie rozumieją oni, co skłoniło autorów programu do opublikowania tego typu porównania.

 - Myślałam, że nie skomentuję, ale nie mogę przejść obok tego obojętnie. Drogie Dzień Dobry TVN. Wy tak na serio o tych kilogramach?! Komu przyszło do głowy, żeby pytać o wagę - to raz, a dwa - w tak mocno niefajny sposób jeszcze komentować ją?! Pracuję jako terapeuta z Nastolatkami i Kobietami, które chorują na zaburzenia odżywiania. Oczywistym jest, że powodów, dla których kobiety chorują jest bardzo dużo. Jednak jednym z nich, jest właśnie to co teraz pokazaliście - kult piękna, obsesja piękna, obsesja wokół wyglądu, wokół wagi. To jest normalne?! Pokazujecie komentarz Pani, która mówi, że ważąc 48 kg na żywo wygląda "grubiej", komentarz jednej z Pań, która mówi, że jak ma w biodrach 91 cm to "bierze się za siebie" - brzmi komentarz internautki na Facebooku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W dalszych słowach kobieta apeluje do stacji i prosi o opamiętanie.

 - Myślę, że jako telewizja jesteście świadomi jaki macie wpływ na ludzi - więc błagam! Co to za słowa na początku o idealnej sylwetce. Żyjemy w czasach, gdzie Kobiety nienawidzą siebie za to jak wyglądają, coraz więcej młodych dziewczyn choruje na anoreksje i zamiast robić cokolwiek w tym kierunku, TV śniadaniowa pyta o kilogramy. Sorry, ale musiałam. Żenujące to było - tak brzmi komentarz jednej z użytkowniczek, który zdobył spore poparcie wśród reszty internautów. Polajkowało go już ponad 500 razy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. MAKABRYCZNE morderstwo! Trójka maturzystów brutalnie zamordowała 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  4. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  5. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  6. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego

Źródło: DDTVN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News