Widzów DDTVN wmurowało! Gwiazdy ujawniły swój związek, nikt tego nie wiedział

Widzów DDTVN wmurowało! Gwiazdy ujawniły swój związek, nikt tego nie wiedział

DDTVN każdego dnia daje wielu Polakom poranny zastrzyk emocji. W programie często dochodzi do bardzo szczerych wyznań. Gwiazdy dzielą się prawdą o chorobach, czy rozstaniach. Na szczęście znajduje się również miejsce na bardzo pozytywne zwierzenia.

DDTVN stał się właśnie świadkiem wielkiego przełomu w związku uwielbianej Polki. To właśnie w czołowej produkcji niebiesko-żółtej stacji zdecydowała się po raz pierwszy ujawnić swój związek. Nikt nie spodziewał się, że relacja z jej partnerem była skrywana przed wszystkimi przez kilka lat.

Wielkie wyznanie w DDTVN

Joanna Przetakiewicz dała się poznać Polakom, jako partnerka najbogatszego człowieka w naszym kraju. Jednak związek z Janem Kulczykiem to tylko ułamek jej historii. Ciężką pracą doszła do wielkich sukcesów w świecie mody. Pojawiała się również w takich hitowych produkcjach telewizyjnych jak "Project Runaway" i "Azja Express". Ostatnie kilka lat minęło jej nie tylko na realizacji kolejnych wyzwań zawodowych, ale także na pielęgnacji związku, o którym mało kto wiedział. Joanna Przetakiewicz poznała Rinke Rooyensa cztery lata temu, ale na początku nic nie zapowiadało, że aż tak zbliżą się do siebie. - Rinke napisał do mnie pierwszy raz cztery lata temu, po Balu Dziennikarzy, na którym szalałam na parkiecie. Napisał do mnie: "Co za energia!", coś w tym stylu. To było coś pozytywnego - wyznała Przytakiewicz. Jednak przez kilkanaście ładnych miesięcy ich relacja zupełnie wygasła. Dopiero jakiś czas temu Rinke postanowił odnowić ich znajomość, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Od tamtej pory, para wydaje się być dla siebie stworzona. - Nie mieliśmy ani jednej sprzeczki przez cały rok. Jesteśmy oboje temperamentni, ale nie jesteśmy ani agresywni, ani wybuchowi - dodała gwiazda mody.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Pierwszy wspólny wywiad udzielony w DDTVN stał się bardzo dobrym momentem do wyznania sobie wielkich uczuć. - Jestem w stu procentach spełniony, uspokojony i naprawdę zakochany w Joannie. Długo bałem się mówić "kocham cię". Teraz odczuwam taką potrzebę - powiedział były mąż Kayah. Obecnie para prowadzi bardzo dynamiczne życie, ale cały czas udaje im się znajdować dużo czasu dla siebie nawzajem i dla najbliższych. A nie jest to łatwe, gdyż dzielą swoje obowiązki między pobyty w Warszawie i Londynie. Jednak wygląda na to, że udało im się bardzo dobrze związać więzi rodzinne. Obydwoje posiadają dzieci z poprzednich małżeństw, ale podkreślają, że pomimo krótkiego wspólnego stażu, wszyscy przypadli sobie do gustu i z przyjemnością razem spędzają czas. ZOBACZ TAKŻE
  1. Dramatyczna ŚMIERĆ partnera Martyny Wojciechowskiej. Na co zmarł? 
  2. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani OSŁUPIELI widząc kim on jest
  3. Meghan Markle i księżna Kate się nienawidzą? Wreszcie wiadomo, o co poszło 
  4. Bitwa o majątek Andrzeja Wajdy. Córka poniosła boleską klęskę 
  5. Przeczuwał to. Ostatnie chwile Krzysztofa Komedy przed śmiercią 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News