Gwiazda TVN rozstała się z ojcem swojego dziecka? Chwila wielkiej szczerości w DDTVN

Gwiazda TVN rozstała się z ojcem swojego dziecka? Chwila wielkiej szczerości w DDTVN

DDTVN to program, w którym często pojawiają się gwiazdy. Zdarza się, że program ujawnia pewne tajemnice z ich życia, które do tej pory nie ujrzały światła dziennego. Ostatnio w jednym z nich pojawiła się gwiazda stacji, która opowiedziała o statusie swojego związku. Pojawiły się głosy zaskoczenia.

DDTVN to najpopularniejszy program śniadaniowy w Polsce. W ostatnim z odcinków, w którym pojawiła się znana gwiazda telewizji TVN, doszło do niezwykłego wyznania. Kobieta postanowiła uciąć wszelkie plotki na temat swojego związku, trudno jednak powiedzieć, czy udało jej się tego dokonać. Jej wyjaśnienia były niezwykle chaotyczne, a fani nie mogą przyznać, że po jej słowach są w stanie zrozumieć coś więcej. Anna Wendzikowska, bo o niej mowa, postanowiła wreszcie odpowiedzieć na liczne pytania ze strony sympatyków oraz dziennikarzy w studio. Aktorka znana z udziału w "M jak miłość" oraz z pracy przy produkcji DDTVN chciała w końcu uciąć spekulacje.

DDTVN – gwiazda decyduje się na wyznanie

W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia o rozstaniu celebrytki z jej dotychczasowym partnerem, którym był Jan Bazyl, warszawski biznesmen, z którym kobieta miała dziecko. Para mieszkała ze sobą od dłuższego czasu, a wraz z narodzinami dziecka w październiku tego roku pojawiły się nowe obowiązki, które znacznie wpłynęły na ich życie. Wyglądało jednak na to, że sielanka dobiegła końca. Wiadomości z otoczenia pary donosiły, że Jan Bazyl po kłótni z partnerką opuścił dom, by wrócić do niego tylko w celu zabrania swoich rzeczy. To z kolei miało zdewastować psychicznie nie tylko samą aktorkę, ale również jej starszą córkę. Nie ukrywały one, że bardzo zżyły się one z mężczyzną, który miał spędzić z Wendzikowską resztę życia.

DDTVN – Wendzikowska o związku z Bazylem

W mediach społecznościowych kobiety w Walentynki ukazał się wielki bukiet kwiatów i lizak z napisem "Kocham Cię", co sugerowało, że być może udało jej się znaleźć nową miłość. Kobieta odniosła się do plotek podczas swojej wizyty w studio DDTVN. - To tak jest, że nie można sobie wyrabiać wiedzy o świecie i o tym, co się dzieje na świecie z portali plotkarskich. Ja nawet nie wiedziałam, jak to komentować i nie wiem jak to komentować, bo to wszystko, co się pojawiło w mediach, to jest tak piramidalna bzdura, że nawet nie wiem od czego zacząć czy odkręcać - mówi Anna Wendzikowska.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Wypowiedź celebrytki nie wyjaśniła zbyt wiele w tej sprawie. Zdecydowała się ona na bardzo szczere słowa w stosunku do doniesień prasowych, ale w swojej wypowiedzi nie zawarła jakiegokolwiek wytłumaczenia co do sprawy swojego związku. Wygląda na to, że na dokładne informacje trzeba będzie jeszcze poczekać.Najlepsze newsy dnia:

  1. Martyna Wojciechowska w Playboyu. Ta sesja przeszła do historii polskiego show-biznesu
  2. Hanka Bielicka. Polacy ją uwielbiali. Na jaw wyszła jej największa tajemnica
  3. Żona Sławomira ujawnia kulisy jego odejścia z TVP. Wiemy, co się z nim teraz stanie
  4. Lara Gessler przerwała milczenie ws. swojego rozwodu. „Jestem w szoku”
  5. Chcesz przejść na dietę? Podajemy 10 zasad mądrego odchudzania
źródło: Plotek Następny artykuł